• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس کل دادگستری استان کرمان:

اقتصاد مقاومتی، راهکار مقاومت در جنگ اقتصادی است/تقدیر از فعالیت‌های استاندار سابق کرمان

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: مقاومت در این مبارزه و جبهه الگویی است که مقام معظم رهبری تعریف کردند که اقتصاد مقاومتی است که راهکاری ماندگار در جبهه اقتصادی است و اگر عمل نشود خیلی کار بر مردم سخت خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یدالله موحد" صبح امروز اول مردادماه در جلسه ستاد استانی اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه در کرمان اظهار کرد: با پیروزی انقلاب یک الگوی حکومت جدیدی در کشور ما مستقر شد که ماهیت نظام، استکبارستیزی و مقابله با زور در کل دنیاست.

وی با تاکید بر اینکه دشمن این ماهیت و نظام را بر نمی تابد و همواره در جبهه های مختلف با کشور ما در ستیز بوده تصریح کرد: اکنون نیز این دشمنی ادامه دارد و امروز جنگ اقتصادی است. استکبار با تمام قوا جنگ اقتصادی را علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی راه اندازی کرده است.

موحد تصریح کرد: مقاومت در این مبارزه و جبهه الگویی است که مقام معظم رهبری تعریف کردند که اقتصاد مقاومتی است که راهکاری ماندگار در جبهه اقتصادی است و اگر عمل نشود خیلی کار بر مردم سخت خواهد شد.

وی بیان کرد: افراد لایقی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کرده اند که آقای رزم حسینی استاندار سابق کرمان از جمله آنها هستند و ایده های جدیدی در اقتصاد مقاومتی داشتند و ایده های ایشان در سطح ملی مطرح شد که امیدواریم برنامه های اقتصاد مقاومتی در استان توسط استاندار جدید کرمان پیگیری شده و ادامه یابد.

رییس کل دادگستری استان کرمان در ادامه گفت: راه اندازی جنگ روانی و نرم از دیگر کارهای دشمن است و شایعه پراکنی یکی از تاکتیک های آنهاست که اذهان مردم را درگیر دروغ های بزرگ می کنند که اتفاقا این شایعات متوجه افراد خدوم کشور است و استان کرمان نیز طی دو هفته گذشته درگیر دروغ های بزرگ و شایعات بی پایه و اساس شده است.

وی افزود: باید در عرصه جنگ نرم نیز هوشمندانه و با بصیرت به مقابله بپردازیم و در این راستا تکلیف رسانه ها سنگین است و باید این شایعات را خنثی و اذهان مردم را روشن کرده و تلاش دشمن را خنثی نمود تا موجب تزلزل در اعتماد عمومی نشود.

موحد در ادامه درباره مشکلات معین های اقتصادی استان کرمان در روند اداری گفت: دغدغه های معین های اقتصادی استان کرمان را پیگیری و برای رفع مشکلات تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه به پاس زحمات بی شائبه در راستای اجرای الگوی اقتصاد مقاومتی، لوح تقدیری از سوی رییس کل دادگستری استان کرمان به مهندس رزم حسینی استاندار سابق کرمان اعطاء شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: