• دوشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-187-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبر داد:

اکران فیلم‌های خارجی در سینماهای کرمان

 معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: امکان نمایش فیلم های خارجی در سینماهای استان فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "وحید محمدی" در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اعلام نظر سینمای حرفه ای سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری و با هدف ساماندهی و اکران فیلم های سینمایی خارجی، با اتکا به برنامه جامع سینماهای کشور و چشم انداز مبتنی بر ارزش های هنری و اقتصادی و با اولویت اکران فیلم های ایرانی از این پس سینماهای استان فقط در روزهای تعطیل یک سانس قبل از آغازسانس های موظف، مجازند نسبت به نمایش فیلم های خارجی دارای پروانه معتبر و بر اساس ضوابط و مقررات و اجرای مفاد نظام نامه اکران، اقدام کنند.

محمدی با بیان اینکه تامین و توزیع فیلم های خارجی فقط در اختیار موسسه رسانه های تصویری خواهد بود افزود: تبلیغ فیلم های خارجی و مواد تبلیغی آنها نظیر پوستر، عکس و غیره باید با مجوز این اداره کل انجام  می شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: اکران فیلم، تحت هر عنوان دیگر بدون داشتن مجوز نمایش در هر مکان، غیرقانونی محسوب می شود و می بایست برابر ضوابط و مقررات از نمایش آن جلوگیری شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: