• یکشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-1485-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان عنوان کرد:

قول مساعد وزارت کشور برای تعیین تکلیف سریعتر استاندار کرمان/گزینه‌های مطرح شده در شبکه‌های مجازی، شایعه است

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان با بیان این مطلب که مجمع نمایندگان استان به وزارت کشور برای تعیین تکلیف هرچه سریعتر استاندار کرمان تذکرات متعددی داده‌ است، عنوان کرد: امروز (یکشنبه 24 تیرماه) نیز با وزارت کشور مذاکراتی داشتم که قول مساعد داده‌اند، هر چه سریعتر وضعیت استاندار کرمان را مشخص کنند.

"یحیی کمالی‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص آخرین وضعیت انتخاب استاندار کرمان از سوی وزارت کشور گفت: متاسفانه امروز نیز در جلسه هیات دولت موضوع استاندار کرمان مطرح نشده است.

وی با بیان این مطلب که مجمع نمایندگان استان به وزارت کشور برای تعیین تکلیف هرچه سریعتر استاندار کرمان تذکرات متعددی داده‌ است، عنوان کرد: امروز (یکشنبه 24 تیرماه) نیز با وزارت کشور مذاکراتی داشتم که قول مساعد داده‌اند، هر چه سریعتر وضعیت استاندار کرمان را مشخص کنند.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان از عدم اعلام گزینه‌های پیشنهادی از طرف وزارت کشور برای استانداری کرمان به مجمع نمایندگان استان سخن به میان آورد و بیان کرد: گزینه‌هایی که در شبکه‌های مجازی برای سکانداری کرمان مطرح می‌شود، فقط در حد شایعه بوده و وزارت کشور تاکنون هیچ گزینه‌ای را عنوان نکرده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: