• یکشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1987-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

دبیر برگزاری جشن های زیر سایه خورشید در استان کرمان:

استان کرمان از ۲۶ تیر تا ۳ مرداد میزبان خادمان حرم رضوی خواهد بود

دبیر برگزاری جشن های زیر سایه خورشید در استان کرمان گفت: از سه شنبه ۲۶ تیرماه جاری تا سوم مردادماه، استان کرمان میزبان سه کاروان از خادمان حرم امام رضا علیه السلام خواهد بود که در ۵۰ نقطه از استان در شهرها، روستاها و بخش ها حضور می یابند و ۲۵۰ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسن محمدی پور" امروز 24 تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح زیر سایه خورشید از سال ۸۷ در سطح کشور آغاز شد و قریب به چهار سال است که در سطح بین المللی در ۴۰ کشور نیز برگزار می شود.

وی افزود: برنامه محوری جشن های زیر سایه خورشید، حضور کاروان خادمین حرم رضوی در استان ها و شهرستان هاست.

محمدی پور تصریح کرد: در این راستا از سه شنبه ۲۶ تیرماه جاری تا سوم مردادماه، استان کرمان میزبان سه کاروان از خادمان حرم امام رضا علیه السلام خواهد بود که در ۵۰ نقطه از استان در شهرها، روستاها و بخش ها حضور می یابند و ۲۵۰ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: جشن و برنامه اصلی، چهارشنبه ۲۷ تیرماه ساعت ۲۰ در سالن تلاش کرمان با سخنرانی حجت الاسلام مسعود عالی، مداحی آقای میرداماد و شعرخوانی صابر خراسانی خواهد بود.

دبیر برگزاری جشن های زیر سایه خورشید در ادامه گفت: افزایش معرفت عمومی نسبت به امام رضا علیه السلام، فراگیر کردن سیره و رفتار این امام بزرگوار، معیّت مادی و معنوی با امام و ... از جمله اهداف طرح زیر سایه خورشید است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: