• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9914-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

در شرایط کنونی باید وحدت و اطلاع رسانی درست داشت

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: باید اطلاع رسانی های ما درست و به موقع باشد زیرا دشمن در حال حاضر از این موضوع در حال سوءاستفاده کردن است و اطلاعات غلط به مردم می دهد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام و المسلمین"حسن علیدادی سلیمانی" صبح امروز ۲۱ تیرماه در شورای اداری استان کرمان با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور سه رسالت بزرگ به عهده همه ماست، اظهار کرد: اخلاق محوری نخستین مسئله است و هر چه اخلاق را طبق خواست خداوند و ترویج پیامبر و ائمه علیهم السلام به اخلاق جامه عمل بپوشیم در دو رسالت دیگر موفق تر خواهیم بود.

وی با اشاره به اهمیت اخلاق افزود: امیرالمومنین علیه السلام فرمودند "هر انسانی روح خود را بر همان تربیتی که خود خواسته بنا بگذارد، همان خواهد شد".

علیدادی سلیمانی با بیان اینکه رسالت دوم عمل گرایی است، عنوان کرد: باید تلاش کرد تا با استفاده از توان و فرصت محدودی که در اختیار ماست، جامعه را پیش برده و به پیشرفت کشور کمک کنیم.

امام جمعه کرمان بیان کرد: رسالت دیگر همه ما وحدت، همدلی و همراهی حول محور ولایت فقیه و تحت زعامت فرامین ایشان است و همه مسوولان باید دست به دست هم داده و کشور را در این شرایط پیش ببریم.

علیدادی سلیمانی با تاکید بر اینکه اخلاق بر عمل و وحدت سایه افکنده و وقتی اخلاق رعایت کنیم، وحدت بیشتر شده و در عمل کار را بهتر پیش می بریم گفت: باید اطلاع رسانی های ما درست و به موقع باشد زیرا دشمن دارد از این موضوع سوءاستفاده می کند و اطلاعات غلط به مردم می دهد.

وی بیان کرد: همانطور که جمهوری اسلامی سختی ها را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته، با همراهی و کمک هم این روزهای سخت را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: