• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9414-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معاون دادستان کل کشور:

باید برای مبارزه با مواد مخدر کار جدیدی انجام دهیم/پایین آمدن سن مصرف موادمخدر در کشور

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: باید کار نو برای مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم تا با سرعت زیاد به موفقیت لازم دست یابیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر
، "سعید عمرانی" پیش از ظهر امروز 19 تیرماه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان، امنیت را یک نعمت ارزشمند برای کشور دانست و اظهار کرد: محور این نظام ولایت است و مشروعیت همه ما در گرو این است که ولایت را در ظاهر و باطن پذیرفته باشیم.

وی خدمت در این نظام ولایی را افتخار دانست و عنوان کرد: باید مسئولین از این فرصت برای خدمت‌رسانی استفاده کنند و معتقدیم هر کسی برای خدمت در این نظام گام بر‌می‌دارد، شهید راه این نظام است.

معاون قضایی دادستان کل کشور آسیب های اجتماعی را از دغدغه های مقام معظم رهبری برشمرد و بیان کرد: مواد مخدر ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است لذا مقام معظم رهبری در این خصوص دغدغه و تاکید بر درمان دارند.

وی کار رسانه را در متقاعد کردن افکار عمومی بسیار موثر دانست و اظهار کرد: باید کار نو برای مبارزه با مواد مخدر داشته باشیم تا با سرعت زیاد به موفقیت لازم دست یابیم و کمترین حق مردم این است محیط زندگی آنها آلوده نباشد که متاسفانه امروز این موضوع وجود دارد و کسی از بیرون نباید این مشکلات را حل کند و باید ما مسئولین آنها را حل کنیم.

عمرانی ادامه داد: به عنوان عضو موثر ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، پیگیر مشکلات مردم هستیم و ما مدعی‌العموم هستیم لذا نقش مطالبه‌گری داریم و به سراغ دستگاه‌های مربوطه می‌رویم.

وی خاطر نشان کرد: برای پیشگیری از خلاء عظیم، همه باید همراهی لازم را داشته باشند، زیرا سن مصرف مواد مخدر پایین آمده است و باید کار مستمر و تعیین شده داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: