• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-4884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل تعزیرات استان کرمان:

مراکز تامین کالا در پایتخت و جاهای دیگر رها شده‌اند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان گفت: مرکز استان تحت نظارت شدید واقع شده و مراکز تامین کالا در پایتخت و جاهای دیگر رها شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ارسلان میری" امروز ۱۷ تیرماه در جلسه گفت و گو و هم اندیشی درخصوص تحولات اقتصادی و وضعیت اقتصادی در استانداری کرمان اظهار کرد: در هفت سال تصدی بنده در تعزیرات دیدیم که بازاریان کرمان از شریف ترین بازاریان کشور و افرادی هستند که به حداقل های سود در نظر گرفته شده قناعت دارند و مشکل آنچنانی نداریم.

وی با بیان اینکه مشکل در تهیه و تامین کالاست که باید از مبادی آن کنترل شود و ایراداتی بر سیستم های نظارتی ما وارد است تصریح کرد: مرکز استان تحت نظارت شدید واقع شده و مراکز تامین کالا در پایتخت و جاهای دیگر رها شده است و چنانچه اشکالی باشد در سرمنشاء است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان بیان کرد: امروز همه با گرانی دست به گریبان هستیم و گران فروشی معضل فراتری است.

"مهدی حسینی نژاد" رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز در این جلسه گفت: نقش اقتصادی اصناف خیلی مهم است و ۲.۱ درصد تولید ناخالص استان مربوط به اصناف است.

وی افزود: ۵۸ هزار واحد صنفی در شمال استان و در مجموع ۷۰ هزار واحد در کل استان داریم و اصناف به عنوان سربازان این نظام در جبهه اقتصادی تلاش می کنند.

حسینی نژاد تصریح کرد: با درایت دولت زیرساخت این فراهم است تا با کمک اتحادیه ها بحث قیمت گذاری و نظارت بر بازار را داشته باشیم.

وی بیان کرد: با چالش های ارزی و اقتصادی باید افزایش قیمت ها را مدیریت کرده و با موفقیت از این معبر عبور کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: