• جمعه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-985-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم شهربابک در مجلس:

باید در راس امورات اجرایی کشور فرد قدرتمندی قرار گیرد

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید در راس امورات اجرایی کشور یک فرد قدرتمندی قرار گیرد تا با کسی رودروایستی نداشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی اسدی کرم" عصر امروز 15 تیرماه جلسه هم‌اندیشی مجمع نمایندگان استان با اعضای کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: متاسفانه شاهد هستیم که کالاهای قاچاق از مبادی قانونی وارد کشور می‌شود و بایستی دولت، بحث دولت الکترونیک را با قاطعیت دنبال کند.

وی با بیان این مطلب که آنچه در گمرک و با راه اندازی سامانه اظهار نامه، اتفاق افتاده بسیار عالی و تاثیر گذار بوده است، اظهار کرد: دولت الکترونیک در این کشور می‌تواند به سرعت پیش برود که متاسفانه ذینفعان با ایجاد اخلال نمی‌گذارند که این حرکت پیش برود.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید در راس امورات اجرایی کشور یک فرد قدرتمندی قرار گیرد تا با کسی رودروایستی نداشته باشد.

براساس این گزارش، "یحیی کمالی‌پور" نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: 160 گمرک در کشور وجود دارد که فقط 5 درصد مدیریت می‌کنیم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مدیریت قاچاق‌چیان کالا در قاچاق کالا به مراتب قوی‌تر از همه ارکان کشور در مبارزه با قاچاق کالا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: