• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-485-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ایران خبر داد:

بازدید کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان از کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان قبل از نشست ژنو

سرپرست دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ایران گفت: کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در مهرماه و آبان ماه بازدیدهای از ایران، افغانستان و پاکستان خواهند داشت و این بازدید قبل از نشست ژنو خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "ایرنیا کرنیاک" شامگاه پنجم تیرماه در نشست مشترک مدیران استان با هیات دیپلماتیک و سفرای کشورهای مجارستان، انگلستان، اندونزی، لهستان، استرالیا، اسپانیا، آلمان، دانمارک، نیجریه، نروژ و فنلاند گفت: این سفرها با هیات‌های دیپلماتیک از سال 2008 آغاز شده است و این بازدیدها برای این گروه‌ها جالب است.

وی ادامه داد: فرصت ویژه‌ای برای تمامی اعضای این هیات ایجاد شده است که به شخص شاهد خدمات بسیار خوب ایران و استان کرمان به پناهندگان هستم.

سرپرست دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ایران از خدمات خوب استان کرمان به مهاجرین سخن به میان آورد و عنوان کرد: می توان متوجه شد که در کشور ایران چه خدمات گسترده‌ای به این افراد ارایه می‌شود و فرصت مناسبی است که سفرای این کشورها این خدمات ارزنده را ببینند و همچنین فرصتی است که نیازهای را ببینند.

کرنیاک ضمن تقدیر از خدمات کمیساریای عالی سازمان ملل و ایران  گفت: ایران یکی از میزبانان بسیار شایسته و شاخص پناهندگی است و به همین دلیل است که باید از ایران درباره میزبانی از پناهندگان یاد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در مهرماه و آبان ماه بازدیدهای از ایران، افغانستان و پاکستان خواهند داشت و این بازدید قبل از نشست ژنو خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: