• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-890-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست استانداری کرمان خبر داد:

افتتاح مرکز توسعه کسب و کار شهرستان شهربابک تا پایان مردادماه

سرپرست استانداری کرمان گفت: مرکز توسعه کسب و کار شهرستان شهربابک تا پایان مردادماه افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " محمدجواد فدایی" عصر امروز پنجم تیرماه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان ویژه شهرستان شهربابک گفت: صنایع و معادن کوچک در سطح شهرستان، انتظاراتی که از مس شهربابک دارند، را ارایه دهند.

وی با بیان این مطلب که اقدامات اقتصادی مفیدی توسط معین‌های اقتصادی در مناطق انجام شود، تصریح کرد: اختصاص منابع جدیدی به شرکت‌های فعال برای توسعه، سریعترین راه حل برای افزایش اشتغال خواهد بود.

سرپرست استانداری کرمان عنوان کرد: گزارش عارضه‌یابی حدود 300 واحد توسط فرماندار شهربابک مورد ارزیابی قرار گرفته و هر مشکل که در سطح شهرستان قابل حل است، مشکل آن مرتفع در غیر این‌صورت در کارگروه رفع موانع تولید استان مطرح شوند.

وی بر لزوم رفع مشکلات کارخانه کاشی شهرستان شهربابک تاکید کرد و افزود: مرکز توسعه کسب و کار شهرستان شهربابک تا پایان مردادماه افتتاح می‌شود.

فدایی ضمن تقدیر و تشکر از معین اقتصادی شهربابک، عنوان کرد: انتظار داریم معین اقتصادی منطقه طرح جامع گردشگری شهرستان شهربابک را تهیه و به تصویب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برساند.

وی بر فعال شدن واحدهای تولیدی راکد تاکید کرد و ادامه داد: تعداد بیکاران شهرستان شهربابک حاد نیست و با فعال شدن واحدهای تولید نیمه فعال و گسترش کار واحدهای فعال، مشکل بیکاری این شهرستان به طور کامل مرتفع خواهد شد.

سرپرست استانداری کرمان با بیان این مطلب که معین اقتصادی برنامه‌های سه ساله خود را در راستای توسعه شهرستان ارایه دهد، تاکید کرد: ایده معین اقتصادی که توسط "علیرضا رزم‌حسینی" استاندار سابق کرمان مطرح و کلید خورد را همچنان دنبال خواهیم کرد، زیرا یک ایده بسیار خوبی برای توسعه مناطق می‌باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: