• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان خبر داد:

اتصال 83 روستای رفسنجان و انار به شبکه تلفن خانگی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان گفت: 83 روستای رفسنجان و انار که اصلا تلفن خانگی نداشتند یا شبکه تلفن خانگی در آنها امکان توسعه نداشته است این شبکه در این روستاها ایجاد شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، مسعود الهامی عصر امروز دوم تیر ماه در جلسه بررسی مشکلات ارتباطی و مخابراتی شهرستان رفسنجان با حضور وزیر ارتباطات با اشاره سومین سفر وزیر ارتباطات به استان کرمان، اظهار کرد: از تعداد 88 سایت مخابراتی تلفن همراه که وزیر محترم در شورای اداری استان در 29 آذر 96 قول دادند احداث شود شهرستانهای رفسنجان و انار 4 سایت سهم داشته است.

وی افزود: با بهره برداری از این 4 سایت، 11 روستا و بعضی از جاده های رفسنجان و انار که نقاط کور محسوب می شوند تحت پوشش قرار گرفتند.

وی ادامه داد: 83 روستای رفسنجان و انار که اصلا تلفن خانگی نداشتند یا شبکه تلفن خانگی در آنها امکان توسعه نداشته است این شبکه ها در این روستاها ایجاد شده و مردم می توانند برای در اختیار گرفتن تلفن ثابت ثبت نام کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان خاطرنشان کرد: از 1771 روستای استان که دیتای آنها در شش ماه اخیر تامین شده 152 روستا در رفسنجان و انار بوده که از همه اپراتورها هر نوع سیمکارتی می توانند از اینترنت پرسرعت همراه استفاده کنند.

الهامی عنوان کرد: در 274 روستای این دو شهرستان نیز که امکان شبکه سرویس ایرانسل وجود نداشت تامین شد که می توانند از سیمکارت این اپراتور استفاده کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: