• چهارشنبه ۳۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-4385-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت:

دوست دارم در مقام نمایندگی مجلس، به مردم خدمت‌رسانی کنم/گلایه رهبری از برخی سخنان یاس‌آور نمایندگان

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت گفت: با توجه به سخنان امروز مقام معظم رهبری درباره خدمت به مردم و جایگاه مجلس در این بعد، دوست دارم در مقام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه فعالیت داده و به مردم خدمت‌رسانی کنم، اما هر کاری که بتوانم برای هر نقطه از استان کرمان در راستای توسعه و پیشرفت استان باشد، حتما انجام خواهم داد.

"شهباز حسن‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به دیدار صبح امروز رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری منشوری برای اداره دو سال آینده مجلس و مجالس آینده تصویب کردند که جایگاه مجلس در تصمیم‌گیری‌های کلان کشور و اقتدار مجلس از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود.

وی با بیان این مطلب که مقام معظم رهبری بر کیفی بودن قوانین تاکید داشتند، اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند« قوانینی نوشته شود که با روح حاکم بر عمومیت جامعه مخصوصا طبقات پایین سازگاری داشته باشد، هرچند که قوانین برای همه اقشار جامعه است.»

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در ادامه به دیگر فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رهبری با گلایه از اینکه برخی در مجلس از یاس و ناامیدی حرف می‌زنند، فرمودند« مجلس عصاره‌ی همه‌ی فضائل ملت است و عصاره ملت باید با شادابی و نشاط مسایل و مشکلات جامعه را پیگیری کند».

وی عنوان کرد: امیدوار هستم نمایندگان پس از این دیدار نسبت به رفتار و عملکرد خود در مجلس به‌گونه‌ای عمل کنند که مطالبات به حق مردم را مطرح و با اقتدار پیگیر رفع مشکلات آنها باشند.

حسن‌پور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انضباط نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند« هیئت نظارت بر نمایندگان به صورت دقیق بر عملکرد نمایندگان نظارت کند».

وی درادامه در خصوص انتخاب استاندار کرمان نیز به ایسنا گفت: امیدوارم که هر چه سریعتر وزیر کشور استاندار پهناورترین و تاثیرگذارترین استان کشور را که باید فردی منتخب، شخصی جهادی، انقلابی و پیگیر مسایل و مشکلات مردم استان باشد، را انتخاب کند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تاکنون نمایندگان استان جلسه‌ای با وزیر کشور در خصوص انتخاب استاندار کرمان برگزار نکردند اما برخی نمایندگان با معاونان وزیر کشور مذاکراتی در خصوص انتخاب سریعتر استاندار کرمان انجام داده‌اند.

وی اظهار کرد: با توجه به سخنان امروز مقام معظم رهبری درباره خدمت به مردم و جایگاه مجلس در این بعد، دوست دارم در مقام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه فعالیت داده و به مردم خدمت‌رسانی کنم، اما هر کاری که بتوانم برای هر نقطه از استان کرمان در راستای توسعه و پیشرفت استان باشد، حتما انجام خواهم داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: