• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3785-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه رفسنجان:

جبهه سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل تضعیف شده است

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان تأکید کرد: جبهه سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل تضعیف شده و اسرائیل دیگر حرفی برای دنیا ندارد و نمی‌تواند با هر سلاحی به هر کجا شلیک کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
سرهنگ علی سلطانی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمان روز جهانی قدس در رفسنجان اظهار کرد: در ۳۹ سالگی روز قدس ۵ اتفاق در دنیا رقم خورده است که برای آمریکا ناخوشایند بود.

وی با بیان اینکه یکی از این اتفاقات شاهد نابودی و مهار جریانی مانند اسرائیل به نام داعش بودیم، افزود: معادله دیگر این است که انتفاضه به روزهای اول بازگشته است و در این روزها با حرکاتی که در منطقه انجام شد و سران عرب آن را به وجود آوردند  انتفاضه داشت به فراموشی سپرده می‌شد اما امروز انتفاضه بازگشته است.

وی تصریح کرد: معادله سوم این بود که دوستان و دشمنان واقعی فلسطین را شناختیم امروز نهضت‌های آزادیبخش فلسطین جریان‌های سیاسی فهمیدند شیعه ایرانی و شیعه در لبنان و سوریه و مسلمانانی که روز قدس به فرمان امام راحل سازماندهی شدند تا امروز، دلسوز فلسطین هستند نه عربستان و مصر و..

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان ادامه داد: معادله چهارم پاسخ موشکی فلسطینی‌ها به اسرائیل بود، یک روز سلاح فلسطین در مقابل اسرائیل سنگ بود که با دو شاخه به سمت نیروهای اسرائیلی پرتاب می‌کردند اما امروز فلسطین و جریان مقاومت به فرمان امام(ره) و رهبری به جایی رسیدند که حدود ۶۸ موشک از سوریه و یا از جنوب لبنان به گنبد آهنی اسرائیل شلیک می‌کنند.

سلطانی بیان داشت: رهبر انقلاب فرمودند از جنگ روانی و تبلیغات دشمن نترسید، چون به فرموده مقام معظم رهبری اسرائیل می‌داند اگر یک موشک شلیک کند ۱۰ موشک به سمت او شلیک خواهد شد.

وی ابراز داشت: معادله پنجم که هزینه بسیار زیادی برای آمریکایی‌ها داشت تشدید سیاست‌های ضدآمریکایی و ضداسرائیلی در آمریکا، اسرائیل و اروپا است به نحوی که سخنگو و نماینده آمریکا در سازمان ملل که قصد سخنرانی در دانشگاهی در حضور دانشجویان آمریکایی داشت با مخالفت این دانشجویان که گفتند  شما دشمن فلسطین هستید  و رژیم کودک‌کش هستید مواجه می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان تصریح کرد: با این پنج معادله آمریکا به این نتیجه می‌رسد که رهبر جمهوری اسلامی که فرموده اسرائیل به ۲۵ سال آینده نخواهد رسید که با ما دشمن هستند.

وی تقویت جبهه مقاومت را از نتایج این ۵ معادله برشمرد و گفت: نتیجه انتخابات لبنان را دیدیم که مسیحی، سنی، جنوب لبنان و همه به حزب‌الله رای دادند که از 128 کرسی حزب الله 75 کرسی را از آن خود کرد.

سلطانی افزود: فلسطین و نهضت مقاومت که به انزوا رفته بود یک بار دیگر به صدر اخبار آمده است، فلسطین در غزه در یک تنگنا اسیر اسرائیل بود اما انتفاضه فلسطین زنده شده و امروز شاهدیم بهترین تیم فوتبال دنیا از بازی با اسرائیل سر باز می زند و این یعنی ۲۵ سال آینده اسرائیل نیست.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان سومین عامل مثبت از ۵ معادله رخ داده را تضعیف جبهه سیاسی نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل عنوان کرد و تأکید کرد: جبهه سیاسی، نظامی و امنیتی رژیم غاصب اسرائیل تضعیف شده و اسرائیل دیگر حرفی برای دنیا ندارد و نمی‌تواند با هر سلاحی به هر کجا شلیک کند.

سلطانی تصریح کرد: مقام معظم رهبری، امام راحل(ره) و شهید مطهری در بحث فلسطین سخنانی داشتند که در این چهل ساله مکرر شنیدیم امروز وحدت همه گروه‌ها و در مقابل اسرائیل ایستادن ارزشمداری است.

وی با اشاره به بدعهدی آمریکا یادآور شد: تعهد آمریکایی و اروپایی نتیجه‌اش این بود که حتی آمریکایی‌ها هزینه درمان محمدرضاشاه را ندادند.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان عنوان داشت: نباید به شایعات فضای مجازی مبنی بر اینکه اگر با اروپا گفت وگو نکنیم جنگ می‌شود توجه کرد، هر چه رهبر معظم انقلاب در زمینه وحدت و حمایت از کالای ایرانی امر کردند را باید گوش داد. امروز یک رزمنده لبنانی جهیزیه دخترش را از ایران تهیه می‌کند چون رهبر ما فرمودند.

سلطانی تأکید کرد: امروز همه نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج و اطلاعاتی در مقابل دشمن محکم ایستاده اند چون احساس تکلیف می کنیم و همه مسؤولان باید به این اعتقاد برسیم که تکلیف ما در این است که رهبری ما راه را به ما نشان می دهد و مردم را امیدوار می‌کنند و ما هم باید بر این مهم تأکید کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: