• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7114-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

به مناسبت شب‌های قدر:

۱۳۰ پایگاه جذب حامی در استان کرمان راه‌اندازی می‌شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان برنامه‌های این نهاد در شب‌های پرفضیلت قدر را ارائه کرد و گفت:‌ یک هزار و 106 حامی ایتام و فرزندان محسنین از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون جذب کمیته امداد استان کرمان شده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،"حمید کریمیان زاده" با اشاره به این‌که کمیته امداد هرسال در ماه مبارک رمضان به‌ویژه در شب‌های قدر اقدام به برپایی پایگاه‌هایی برای جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند می‌کند، گفت: به مناسبت شب‌های قدر ۱۳۰ پایگاه جذب حامی برای ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در مساجد و محل‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۳۵ پایگاه جذب حامی نیز روز ۲۱ ماه مبارک رمضان در میدان‌های اصلی استان کرمان راه‌اندازی می‌شود، افزود: یک هزار و 106 حامی ایتام و فرزندان محسنین از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون جذب کمیته امداد استان کرمان شده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه یک هزار و 761 حامی جدید در ماه مبارک رمضان سال گذشته حمایت یک هزار و 815 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را عهده‌دار شدند، گفت: هشت هزار و 248 حامی محسنین نیز در ماه مبارک رمضان سال گذشته حمایت هشت هزار و 309 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد این استان را بر عهده گرفتند.

کریمیان زاده بیان کرد: این نهاد با راه‌اندازی پایگاه‌های جذب حامی فرصت مناسبی را برای خیران و مردم نوع‌دوست استان فراهم می‌کند تا به‌صورت داوطلبانه حمایت یک یا چند فرزند یتیم و فرزندان خانواده‌های نیازمند را بر عهده بگیرند.

وی ادامه داد: شماره‌حساب ۲۲۰۳۱۳۶۱۰۵ و شماره کارت مجازی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۶۴۸۸۰ بانک تجارت برای جمع‌آوری کمک‌های مردم خیر استان کرمان برای کمک به ایتام و فرزندان خانواده‌های نیازمند در نظر گرفته‌شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمان گفت: هم‌چنین مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری #۰۳۴*۸۸۷۷* و یا با ارسال عدد سه به شماره پیامک ۱۰۰۰۳۴۵۵ در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت کنند.

به گزارش ایسنا؛ 11 هزار و 56 فرزند یتیم و هشت هزار و 982 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که توسط 27 هزار و 732 حامی خیر حمایت می‌شوند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: