• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7014-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

آماده باش سازمان آتشنشانی در شب های قدر

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از آماده باش پرسنل سازمان آتش‌نشانی در شب‌های قدر خبر داد و گفت: اکیپ های امداد و نجات و اطفاء حریق در تکایا و مساجد بزرگ شهر کرمان مستقر خواهند شد.

"علی عسکری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، ضمن تسلیت ایام 14 و 15 خردادماه و همچنین شهادت حضرت علی(ع)، گفت: تدابیر لازم برای تامین ایمنی شهر و شهروندان در ایام لیالی قدر اندیشیده شده است.

وی افزود: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تکایا و مساجد بزرگ شهر از جمله مصلی، مهدیه و ... مستقر می شوند تا مباحث ایمنی را کنترل کنند، همچنین موتورسیکلت‌های مجهز به تجهیزات اطفاء حریق  نیز در سطح شهر و اماکن مذهبی گشت زنی خواند کرد  و نکات ایمنی را گوشزد می کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: در صورت اعلام هیئت‌های مذهبی، سازمان آتش نشانی  از تکایا، حسینیه‌ها و مساجد بازدید به عمل می آورد.

وی تاکید کرد: اگر شهروندان قصد برپایی تکیه برای برگزاری مراسم شب های قدر را دارند باید نکات ایمنی را رعایت کنند و در اماکن مذهبی و مساجد حتما سیستم سیم کشی برق  توسط افراد متخصص بررسی شود و از ایمنی کولرها مطمئن شوند.

عسکری در ادامه گفت :شهروندان توجه داشته باشند درب‌های خروجی اماکن مذهبی و مساجد حتما جهت خروج باز بوده تا در مواقع ضروری شهروندان بتوانند با حفظ خونسردی و آرامش از محل خارج شوند شوند و همچنین اماکن مذهبی و مساجد حتما به خاموش کننده دستی مجهز باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: