• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس:

نام «رزم‌حسینی» با تاریخ کرمان پیوند خورد

نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: یادمان باشد نام "رزم‌حسینی" با تاریخ کرمان پیوند خورده است و قطعنا همانطور که آیندگان از کرمان کهن همراه با تمدن سخن می‌گویند از مردی هم سخن می‌گویند که فعل می‌توانیم را صرف کرد و به ما آموخت می‌توان آنگونه که رضای خدا و مردم باشد، کار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "شهبا حسن‌پور"  ظهر امروز 12 خردادماه در شورای اداری استان کرمان با بیان این مطلب که در مورد رزم حسینی سخن گفتن بسیار سخت است، گفت: یادمان باشد نام "رزم‌حسینی" با تاریخ کرمان پیوند خورده است و قطعنا همانطور که آیندگان از کرمان کهن همراه با تمدن سخن می‌گویند از مردی هم سخن می‌گویند که فعل می‌توانیم را صرف کرد و به ما آموخت می‌توان آنگونه که رضای خدا و مردم باشد، کار کرد.

وی با بیان این مطلب که الگوی اقتصاد مقاومتی استان کرمان از طرف هیئت دولت به عنوان برگ زرینی به کل کشور ابلاغ شد، بیان کرد: الگوی اقتصاد مقاومتی استان کرمان در دستور کار کلی استانداران و وزار قرار گرفت.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز استان کرمان به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است و تاریخ در مورد ما قضاوت خواهد کرد .

وی ادامه داد: استان کرمان یکی از امن ترین استان های کشور است، شایان ذکر است که ائمه جمعه استان با اینکه دارای سلایق مختلف سیاسی بودند اما دربحث‌های اقتصادی حامی  "رزم‌حسینی" بودند.

حسن‌پور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان کرد: در ابتدایی مجلس دهم مقام معظم رهبری فرمودند از دهه شصت که رئیس جمهور بودم همواره بحث آمایش سرزمین باید در کشور اجرا شود، مطرح می‌کردم که متاسفانه اجرایی نشد ه است و به دولت برای اجرایی این طرح تشر زدند .

وی با اشاره به طرح آمایش سرزمین استان کرمان تصریح کرد: امروز خوشبختانه استان کرمان  تنها نقطه‌ای از کشور است که طرح آمایش سرزمینی در آن در حال  اجرا است و اجرایی این طرح باعث جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌ها و موازی کارهای می‌شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فدایی از مدیران خوب استانی هستند  و تمام استان را به خوبی می‌شناسند و این ریل گذاری که انجام شده و همه زمینه‌ها برای کار بزرگتر فراهم شده انشاءالله بتوانند با سرعت بیشتری کار را به پیش برند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: