• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2485-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت:

اجازه نمی دهیم در استان کرمان مدیر حزبی، جناحی و گروهی مسئولیت گیرد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه نمیدهیم در استان کرمان مدیر حزبی، جناحی و گروهی مسئولیت گیرد، گفت: مدیریت جدید باید تعامل جدی با نماینده ولیفقیه، نمایندگان مجلس، نمایندگان خبرگان رهبری و همه مجموعهها در بخشهای مختلف از جمله انتظامی، قضائی و .. داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا پورابراهیمی" پیش از ظهر امروز 14 خردادماه در شورای اداری استان کرمان با اشاره به فعالیت‌های بسیار خوب و چشمگیر استاندار کرمان، گفت: فعالیتهای استاندار کرمان برای همه قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در مدل و نگاه فکری رزم‌حسینی در سطح کشور شکل گرفت، اظهار کرد: توسعه را باید بدون استفاده از منابع دولت پیگیری کنیم و این اتفاق در استان کرمان افتاد، اما افسوس که اکنون در زمان به ثمر رسیدن نتایج کارها هستیم، استاندار کرمان به دلیل مسائل شخصی کنارهگیری کردند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ارائ گزارش اقدامات استاندار کرمان در جمع فعالان اقتصادی کشور، همه تاکید داشتند که مدل موفقی بوده و خواستار تعمیم آن در استانهای دیگر بودند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مجاهدتهای شبانهروزی رزمحسینی در استان کرمان، تصریح کرد: باید ادامه مسیر داده شوند و از رزم‌حسینی قول میگیریم که همکاری خود را با استان قطع نکنند.

وی رزمحسینی را تنها استاندار خارج از بدنه دولتی دانست و مطرح کرد: به دلیل آنکه رزم‌حسینی از بدنه دولت نبود خیلیها روزهای اول، از حضور وی را که از بخش خصوصی بود، نگرانی داشتند، اما طرح و نگاه و ادبیات جدید این موضوع را تغییر داد.

پورابراهیمی ادامه داد: حرکت پرشتاب اقتصاد مقاومتی در استان متوقف نمیشود و این مسیر را با تمام توان پیگیری میکنیم و از مدیریت ارشد جدید استان انتظار داریم این امر را دنبال کند.

وی خاطرنشان کرد: عدم رویکرد جناحی و حزبی مطالبه جدی ما از مدیریت جدید است، چون سم مهلک توسعه اقتصاد مباحث سیاسی بازی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه نمیدهیم در استان کرمان مدیر حزبی، جناحی و گروهی مسئولیت گیرد، گفت: مدیریت جدید باید تعامل جدی با نماینده ولیفقیه، نمایندگان مجلس، نمایندگان خبرگان رهبری و همه مجموعهها در بخشهای مختلف از جمله انتظامی، قضائی و .. داشته باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: