• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2285-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

عذرخواهی رزم‌حسینی از مردم دیار کریمان

استاندار سابق کرمان با عذرخواهی از مردم دیار کرمان مبنی بر اینکه نتوانستم این کار و راه را ادامه دهد تصریح کرد: اگر کوتاهی و نقصی در استان کرمان بوده، از همه مردم استان کرمان پوزش می خواهم و امیدوارم مرا ببخشند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان کرمان ضمن ادای احترام به شهدای والی مقام هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: خدا را بابت خدمت و نوکری مردم سپاسگذارم.

وی با عذرخواهی از مردم دیار کرمان مبنی بر اینکه نتوانستم این کار و راه را ادامه دهد تصریح کرد: اگر کوتاهی و نقصی در استان کرمان بوده، از همه مردم استان کرمان پوزش می خواهم و امیدوارم مرا ببخشند.

رزم حسینی با طلب عفو از همه مردم دیار کریمان اظهار کرد: انصافا در این مدت شاهد همراهی شخص رییس جمهور، وزار، مردم، مسئولین، مدیران اجرایی، نمایندگان استان در خانه ملت، ائمه جمعه، بخش خصوصی و ... بودم اظهار کرد: هیچ تصمیمی برای کناره گیری از این سمت را نداشتم و تغییراتی که در روزهای اخیر انجام داده بودم نیز در راستای قدم برداشتن جدید در راه -توسعه استان یود که به دلیل مشکلات خانوادگی نتوانستم این راه را ادامه دهم.

استاندار سابق کرمان با اشاره به انتخاب دکتر «محمدجواد فدایی» به عنوان سرپرست استانداری کرمان از سوی وزیر کشور اظهار کرد: پست و سمت داشتن یک طعمه ای است که خیلی ها در حال مسابقه دادن برای رسیدن به آن هستند اما دکتر فدایی یک انسانی نجیب و پاکدست است و از همه مسئولین استان نیز می خواهیم همراهی همیشگی خود را باید با دکتر فدایی داشته باشند.

رزم حسینی با بیان اینکه در بخش خصوصی طرح جامع الگوی کشت استان کرمان را دنبال خواهم کرد اظهار کرد: معتقدم این طرح می تواند نجات بخش حوزه آب استان کرمان باشد. آینده خوبی در حوزه آب و خاک نداریم و کشاورزی استان در حال نابودی است و حتما هر جایی که باشم این کار را با هزینه های شخصی خود انجام داده و یک طرح عملکردانه و جامع را به صورت پایلوت در اختیار استاندار بعدی کرمان قرار خواهم داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: