• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-2185-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست استانداری کرمان:

دوست دارم در دانشگاه ادامه مسئولیت دهم

سرپرست استاندار کرمان با بیان این مطلب که دوست دارم در دانشگاه ادامه مسئولیت دهم، تصریح کرد: به هیچ عنوان حاضر نیستم سمتی که فردی بهتر از بنده می‌تواند انجام دهد، اشغال کنم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" پیش از ظهر امروز 12 خردادماه در شورای اداری استان کرمان با اشاره ویژگی‌های رزم‌حسینی  که باعث موفقیت او در کارها شده‌ بود گفت: رزم‌حسینی دلسوزی خیلی زیادی درباره کارهای مردم استان کرمان داشتند، همچنین وقت بیش از حد برای کارها می‌گذاشت و کوتاهی در انجام کارها نمی‌کرد.

وی خلاقیت و ابتکار را از دیگر ویژگی‌های رزم‌حسینی دانست و بیان کرد: بنده در سرپرستی استانداری کرمان جریان کارهای جاری را با جدیت دنبال می‌کنم و امیدوارم بتوانم به خوبی این مسئولیت را به استاندار جدید تحویل دهم.

سرپرست استانداری کرمان موفقیت یک مدیریت را در گرو همکاری دیگر همکاران دانست و اظهار کرد: امیدوارم که مدیران مانند گذشته همکاری لازم داشته باشند تا بتوانیم مدیریت استان را به استاندار جدید به خوبی تحویل دهیم.

وی با بیان این مطلب که دوست دارم در دانشگاه ادامه مسئولیت دهم، تصریح کرد: به هیچ عنوان حاضر نیستم سمتی که فردی بهتر از بنده می‌تواند انجام دهد، را اشغال کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: