• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1785-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در خانه ملت:

«رزم‌حسینی» واژه خواستن و شدن را در استان صرف کرد

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: « رزم‌حسینی» واژه خواستن و شدن را در استانی که ما شاهد تنگناهای زیادی در آن بودیم، صرف کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "یحیی کمالی‌پور" پیش از ظهر امروز 12 خردادماه در شورای اداری استان کرمان گفت: امروز از مردی تقدیر می‌کنیم که یادگاری‌های خوبی در استان کرمان برجای گذاشت.

وی ادامه داد: «رزم‌حسینی» واژه خواستن و شدن را در استانی که ما شاهد تنگناهای زیادی در آن بودیم، صرف کرد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید برآنکه رزم‌حسینی گام‌های بسیار محکمی برای توسعه متوازن استان برداشتند، تصریح کرد: «علیرضا رزم‌حسینی» مردی از جنس صبر و پایمردی است.

وی با اشاره به تعادل سیاسی که رزم‌حسینی در استان کرمان ایجاد کرد، بیان کرد: همه نیروهای استان کرمان در کنار یکیدیگر جمع شدند و فعل خواستن را تمرین می‌کنند. رزم‌حسینی وحدت و همدلی که بین آحاد جامعه ایجاد کردند و همه نماینده ها نیز از او حمایت کردند

کمالی‌پور مثلث توسعه اقتصادی را یک الگوی و فکر ماندگار دانست و بیان کرد: مثلث توسعه اقتصادی در کشور برای تحقق اقتصاد مقاومتی نهادینه خواهد شد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برخی ها به میزها و پستهایشان چسپیده هستند که باید ملک الموک آنها را از این پست‌ها جدا کند، اما رزم‌حسینی وقتی احساس می کند که به خاطر مشکلات خانوادگی ممکن است نتواند مسئولیت خود را به خوبی انجام دهد، از سمت خود استعفا داد، ما باید این مسیر را ادامه دهیم و مطمئنا راه نجات کشور ما در این است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: