• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-1685-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم پنج شهر جنوبی استان کرمان در خانه ملت خبر داد:

«محمدجواد فدایی» و «شهباز حسن پور» از گزینه های مجمع برای سکانداری استانداری کرمان

نماینده مردم پنج شهر جنوبی استان کرمان در خانه گفت: «محمدجواد فدایی» و «شهباز حسن پور» از گزینه های مجمع برای سکانداری استانداری کرمان است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"احمد حمزه ای" پیش از ظهر امروز در جلسه شورای ادارای استان کرمان با بیان اینکه مهندس رزم حسینی تلاش های شبانه روزی برای تعالی استان کرمان انجام داد اظهار کرد: تاریخ استان کرمان به بزرگی از ایشان یاد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه یادگارهایی خوبی از ایشان در استان کرمان به جا ماند و راه ایشان باید به همین شکل ادامه پیدا کند اظهار کرد: مجمع نمایندگان پیشنهادهایی به وزیر کشور برای سکانداری استانداری کرمان ارایه داده است که امیدوارم فرد بومی در این جایگاه قرار گیرد.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان با بیان اینکه «محمدجواد فدایی» و «شهباز حسن پور» از گزینه های مجمع برای سکانداری استانداری کرمان است اظهار کرد: راهی که مهندس رزم حسینی در استان کرمان ایجاد کرده، تنها راه نجالت بخش استان و کشور است و باید این عزم و اراده برای ادامه راه این مسیر وجود داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه کارهای استان باید با مشورت و همفکری بیشتر پیگیری شود خاطر نشان کرد: خود محوری به دیکتاتوری تبدیل خواهد شد ضمن آنکه تاکید داریم به گونه ای استاندار جدید کرمان برنامه ریزی داشته باشد که مطالبه گری را در استان کرمان افزایش دهیم و مسئولین نیز باید از  صحه صدر بیشتری برخوردار باشند و نباید دهن رسانه های و افراد مطالبه گری را با تهدید ببندیم


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: