• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2184-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان خبر داد:

تخفیف ۵۰ درصدی قیمت زمین برای مددجویان کارآفرین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان گفت: مددجویان متقاضی اشتغال که نیازمند زمین برای اجرای طرح خود هستند می‌توانند با پرداخت حداقل پنج درصد قیمت یک زمین در شهرک‌های صنعتی زمین موردنیاز خود را تهیه کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر، "مجید غفاری" در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه فرایند اشتغال‌زایی انجام‌شده توسط کمیته امداد به‌منظور توانمندسازی مددجویان قابل‌تقدیر است، گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان بر اساس تعاملی که از سه سال گذشته با کمیته امداد به‌منظور توانمندسازی مددجویان تحت حمایت این نهاد داشته با راه‌اندازی مجتمع‌های کاریابی در شرکت شهرک‌های صنعتی زمینه اشتغال ۶۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این استان در دو سال گذشته فراهم‌شده است.

وی استفاده از تسهیلات کمیته امداد برای حمایت از واحدهای تولیدی که مددجویان تحت حمایت را به‌کارگیرند یکی دیگر از تعاملات بین کمیته امداد و شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان اعلام کرد و افزود: خوشبختانه این طرح به‌عنوان پایلوت کشوری برای نخستین بار توسط کمیته امداد استان کرمان اجرا و مورد استقبال خوب صنعت گران قرار گرفت.

غفاری با اشاره به اینکه طرح‌هایی که شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان با همکاری کمیته امداد در خصوص حمایت از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این استان آغاز کرده است به‌نوعی پایلوت کشوری شده‌اند، گفت: استان کرمان درزمینهٔ به‌کارگیری مددجویان کمیته امداد در مجموعه شهرک‌های صنعتی رتبه نخست کشور را دارد.

این مقام مسئول بیان کرد: مددجویان متقاضی اشتغال که نیازمند زمین برای اجرای طرح خود هستند می‌توانند با پرداخت حداقل پنج درصد قیمت یک زمین در شهرک‌های صنعتی زمین موردنیاز خود تهیه کنند و مابقی قیمت زمینه را در اقساط سه‌ساله پرداخت کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان ادامه داد: مددجویانی که ظرف یک سال طرحشان به بهره‌برداری برسد و زمینه اشتغال دو مددجوی دیگر را نیز فراهم کنند ۵۰ درصد قیمت زمین آن‌ها توسط دولت به آن‌های بخشیده خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: