• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان افتتاح شد

با حضور معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرماندار رفسنجان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ظهر امروز 8 خرداد ماه در این مراسم با تبریک میلاد امام حسن مجتبی( ع) اظهار کرد: خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان نخستین نمایندگی خانه مطبوعات در سطح استان است.

احمد وفایی ادامه داد: رفسنجان این ظرفیت را داشت که نماینده رسمی خانه مطبوعات استان در این شهرستان باشد و آیین نامه خانه مطبوعات هم این اجازه را می داد.

وی با بیان اینکه ایجاد تشکلهای صنفی جهت حمایت از اعضای تشکلها از اهدافی است که می تواند اثرگذار باشد، افزود: در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دنبال تقویت و حمایت از تشکل ها و انجمن های صنفی هستیم.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان پیگیری مطالبات بحق اعضا در تشکلها و انجمن های صنفی را با توجه به پیش رفتن با خرد جمعی از مزایای آنها دانست و خاطرنشان کرد: یکی از تشکل های قانونی که مورد حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و تنها تشکل رسمی در حوزه مطبوعات است، خانه مطبوعات می باشد که باید مطالبه گری را در برنامه خود داشته باشد و قطعا مسئولان و نهادها هم حامی خواهند بود.

وفایی با بیان اینکه رسانه ها در جهان حاضر در متن تحولات جامعه هستند، عنوان کرد: عصر، عصر رسانه و اطلاعات است و باید برای رسانه ها اهمیت قایل شویم آنچه رسانه را هدایت می کند نیروی انسانی است.

وی اضافه کرد: باید آموزش ها و هدایت های لازم برای تربیت نیروی انسانی در رسانه اتفاق بیفتد چرا که خط تولید رسانه نیروی انسانی است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم دکتر ابراهیم انوشه به عنوان مسئول دفتر نمایندگی خانه مطبوعات استان در رفسنجان معرفی شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: