• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت:

هیچ کس «رزم‌حسینی» نخواهد شد/ مجمع نمایندگان از استاندار بعدی نیز حمایت خواهد کرد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: با توجه به شرایط کشور نیاز به هماهنگی و همدلی وجود دارد لذا مجمع نمایندگان استان از هر کس دیگری که به جای رزم‌حسینی سکاندار استان شود، حمایت خواهد کرد، اما باید قبول کنیم هیچ کس رزم‌حسینی نخواهد شد.

"شهباز حسن‌پور" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با اشاره به استعفای «علیرضا رزم‌حسینی» از استانداری کرمان گفت: متاسفانه استاندار کرمان استعفا دادند و وزیر کشور نیز با این استعفا موافقت کردند.

وی با تاکید بر اینکه هر چقدر اصرار کردیم «علیرضا رزم‌حسینی» از استانداری کرمان استعفا ندهد، ایشان موافقت نکرد، تصریح کرد: مسایل شخصی علت استعفای استاندار کرمان است، قابل ذکر است که همه گروه‌ها و جریانات سیاسی با ایشان همکاری داشتند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استاندار کرمان موفق‌ترین استاندار بودند و مورد حمایت شخص رییس جمهور و وزیر کشور و همه وزرا بودند.

وی اقدامات رزم‌حسینی را در تاریخ استان کرمان ماندگار دانست و اظهار کرد: تدابیر و برنامه‌های استاندار کرمان در تاریخ استان کرمان ماندگار خواهد ماند.

حسن‌پور خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کشور نیاز به هماهنگی و همدلی وجود دارد لذا مجمع نمایندگان استان از هر کس دیگری که به جای رزم‌حسینی سکاندار استان شود، حمایت خواهد کرد، اما باید قبول کنیم هیچ کس رزم‌حسینی نخواهد شد.انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: