• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-1184-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

با حضور شرکت های داخلی و خارجی؛

نمایشگاه معدن و صنایع معدنی در کرمان برگزار می شود

رییس کمیته معدن کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: ششمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی در کرمان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "بهادر" امروز ۶ خردادماه در نشست کمیسیون صنعت و معدن اتاق کرمان اظهار کرد: ششمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات معدنی و راهسازی در کرمان برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه ۳ تا ۷ تیرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های جنوبشرق کرمان برگزار می شود.

بهادر تصریح کرد: همچنین در این ایام همایش معدن و فرصت های معدنی را در کرمان برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: نمایشگاه می تواند مرکز تبادل اطلاعات و دانش فنی حوزه معدن بوده، بستر مناسب را برای انتقال تکنولوژی فراهم کرده و موجب افزایش مبادلات بازرگانی خارجی و افزایش سطح تولیدات و درآمد عمومی باشد.

"عبدالرضا تحسینی" رییس خانه معدن استان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: نمایشگاه فرصت مغتنمی برای عرضه توانمندی ها و یافتن راه حل برای نیازمندی هاست اما مشکل، ناتوانی معدنکاران برای حضور در نمایشگاه است و مشکل مالی برای غرفه گرفتن در نمایشگاه دارند که در این راستا نیاز به حامی مالی داریم. 

وی افزود: با جذب حامی مالی، معادن کوچک و متوسط فرصت مناسبی پیدا می کنند که بتوانند خودشان را عرضه بکنند.

به گزارش ایسنا، تاکنون ۱۱۰ کمپانی برای حضور در نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی ثبت نام کرده اند که ۷۵ درصد آنها خارج از استان و ۲۵ درصد از استان کرمان هستند.

گفتنی است: شرکت هایی از ۸ کشور چین، ایتالیا، کره، آلمان، ژاپن، سوئد، فرانسه و ترکیه در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: