• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-884-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان کرمان؛

کارخانه گلاب و آب آشامیدنی در بردسیر اهداء شد

در جهت حمایت از زندانیان مالی و جرائم غیرعمد و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی که زندانیان و خانواده‌های آنها را تهدید می‌کند، کارخانه گلاب و آب معدنی بردسیر با ارزش مالی 45 میلیارد ریال به انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان اهدا شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
در راستای حمایت از زندانیان مالی و جرائم غیرعمد و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی که زندانیان و خانواده‌های آنها را تهدید می‌کند با عنایت رییس هییت مدیره هلدینگ صالحین آقای دکتر «محمدحسین حسین‌زاده» و همچنین رییس هیئت مدیره مجموعه گلابگیران مشیز آقای دکتر « علیرضا عکاف‌زاده» کارخانه گلاب و آب معدنی بردسیر با ارزش مالی 45 میلیارد ریال به انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان اهدا شد.

رییس هییت مدیره هلدینگ صالحین در مراسم اهداء این کارخانه اظهار کرد: من نماینده جمعی از رزمندگان و کارکنان شرکت فولاد بردسیر هستم که کارخانه گلاب و آب آشامیدنی یکی از دستاوردهای آنهاست که در راستای حمایت از خانواده‌های زندانیان اهداء شد.

"محمدحسین حسین زاده" با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی براینکه اتاق جنگ آمریکا از وزارت دفاع به وزارت خزانه داری منتقل شده است، تصریح کرد: همه ما می دانیم که باید سخت کار کنیم و کار سخت بکنیم به دلیل آنکه اقتصاد کشور روی پای مردم می چرخد.

وی افزود: با توجه به اینکه در این منطقه گل محمدی کشت می‌شود، لذا این کارخانه می تواند در اقتصاد منطقه موثر باشد و این کارخانه در تولید کسب و کار خرد و خانگی منطقه موثر خواهد بود.

براساس این گزارش، این کارخانه در سال 1385 تاسیس و در سال 86 به بهره‌برداری رسید، میزان اشتغال‌زایی این کارخانه 25 نفر بصورت مستقیم است.

این کارخانه 24 تن انواع عرقیجات در 24 ساعت و 50 هزار بطری آب در شبانه روز ظرفیت تولید این کاخانه است.

محصولات این کارخانه در فاز اول شامل تولید و بسته بندی انواع عرقیجات و گلاب، در فاز دوم بسته بندی آب آشامیدنی و در فاز سوم تولید و بسته بندی انواع آب میوه و سرکه (در دست اقدام) است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: