• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-1614-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان خواستار شد:

جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت کالاها در بازار

استاندار کرمان با تاکید بر جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت کالاها در بازار، افزود: افزایش نرخ ها موجب نارصایتی مردم خواهد شد و در مواردی که در هفته های اخیر وجود داشت، دخالت کردیم و مدیران باید در اتخاذ تصمیم توجه کنند که تبعات امنیتی برای استان نداشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز پنجم خردادماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان با تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه سلام الله علیها اظهار کرد: باید براساس شاخص های گذشته، توزیع بودجه در مناطق برخوردار و کم برخوردار استان صورت بگیرد.

وی با اشاره به تبصره ۵ قانون بودجه افزود: ظرفیت هایی دیده شده و به نظر می رسد بودجه کشور و استان در آینده بیشتر تعهدی باشد و مدیران باید بیشتر به این بخش توجه کنند.

رزم حسینی تصریح کرد: بودجه امسال در سرجمع ۷ درصد افزایش دارد و توجه دولت به بخش سلامت و ورزش و جوانان حائز اهمیت است و رقم درشتی را در سال جاری شامل می شود.

وی با اشاره به خشکسالی بیان کرد: بیشترین خسارت خشکسالی را در شمال استان داریم و جلساتی با وزیر جهاد کشاورزی و مسوولان مربوطه و مجمع نمایندگان طی هفته جاری در تهران خواهیم داشت و درخواست تشکیل ستاد بحران کشور را داده ایم.

استاندار کرمان گفت: در شرایط ویژه ای در سال جاری قرار گرفته ایم و احتمالا تحریم ها افزایش یابد و باید مدیران خود را تنظیم کرده و تصمیمات صحیحی در زمینه بازار بگیرند.

وی با تاکید بر جلوگیری از هرگونه افزایش قیمت کالاها در بازار، افزود: افزایش نرخ ها موجب نارصایتی مردم خواهد شد و در مواردی که در هفته های اخیر وجود داشت، دخالت کردیم و مدیران باید در اتخاذ تصمیم توجه کنند که تبعات امنیتی برای استان نداشته باشند.

رزم حسینی اظهار کرد: تا جایی که امکان دارد، نباید مردم را ناراضی کرد و باید ارتباط با مردم را بیشتر کرده و مدیران حتما هر هفته ملاقات عمومی داشته باشند تا موجب افزایش رضایتمندی مردم شود.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: