• پنجشنبه ۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-188-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

در تذکر8 نفر از نمایندگان استان کرمان به وزیر ورزش و جوانان مطرح شد:

انجام اقدامات غیرورزشی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان

هشت نفر از نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی طی تذکر کتبی به مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان، دلیل عدم نظارت این وزارتخانه به اقدامات غیرورزشی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان را جویا شدند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در تذکری 8 نفر از نمایندگان استان کرمان  خطاب به وزیر ورزش و جوانان عنوان کردند: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان طی ماه های اخیر با انجام اقدامات غیرمسؤلانه و غیرورزشی به ویژه در حوزه تبیین مدیریت های هیأت های ورزشی استان، شرایطی را فراهم کرده که استمرار آن امکانپذیر نیست.

نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی دلیل عدم نظارت و اقدام لازم در ارتباط با اقدامات حاشیه ای و غیرورزشی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان را خواستار شدند.

شایان ذکر است؛ محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور،  احمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار، احمد حمزه نماینده کهنوج، علی بختیاری نماینده بافت، رابر و ارزوئیه، علی اسدی نماینده شهربابک، یحیی کمالی پور نماینده جیرفت و عنبرآباد، حبیب الله نیکزادی نماینده شرق استان و حسین امیری زرند و کوهبنان نیز این تذکر کتبی را امضا کرده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: