• دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-4287-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مسوول اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان اعلام کرد:

راه اندازی مرکز مجازی حفظ قرآن کریم در استان کرمان

مسوول اداره قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به آغاز طرح تربیت حافظان قرآن برای هفتمین سال از ابتدای ماه مبارک رمضان بیان کرد: در راستای این طرح از سال گذشته مرکز مجازی حفظ قرآن را با حضور سه کارشناس راه اندازی کرده ایم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"یعقوبی" امروز جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان، مراسم جمع خوانی قرآن کریم را در بقاع شاخص استان برگزار می کنیم و در جمع خوانی شهر کرمان همکاری داریم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات تفسیر و آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه استان افزود: در طول سال سه بار در ماه رمضان، دهه فجر و هفته وقف حدود ۱۰ هزار جلد قرآن کریم در سطح استان توزیع می کنیم که در ماه مبارک رمضان امسال ۴ هزار جلد توزیع می شود.

یعقوبی گفت: محفل انس با قرآن روزهای ۲۶ و ۲۷ ماه رمضان در امامزاده محمد کرمان و امامزاده حسین جوپار با حضور قاری مصری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اظهار کرد: مرحله شهرستانی مسابقات برگزار شده و مرحله استانی اوایل مرداد و مرحله کشوری اواخر مهرماه امسال در شهر اراک برگزار خواهد شد.

یعقوبی با اشاره به آغاز طرح تربیت حافظان قرآن برای هفتمین سال از ابتدای ماه مبارک رمضان بیان کرد: در راستای این طرح از سال گذشته مرکز مجازی حفظ قرآن را با حضور سه کارشناس راه اندازی کرده ایم.

وی تصریح کرد: برای ویزه برنامه "دیدار یار" (دیدار فعالان قرآنی و شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن کریم با مقام معظم رهبری) ۲۰ نفر از فعالان جامعه قرآنی استان را در اردیبهشت ماه اعزام کردیم

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: