• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-9414-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری کرمان:

باید اشتغال دغدغه همه مدیران و مسئولان استانی باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری کرمان با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران در جلسات کارگروه و اشتغال استان تصریح کرد: باید اشتغال دغدغه همه مدیران و مسئولان باشد و در راستای کاهش آن با مشورت و هم‌فکری تدابیری اتخاذ شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" پیش از ظهر امروز 22 اردیبهشت‌ماه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان گفت: جویندگان کار در بخش فناوری اطلاعات به کاریابی‌ها برای اشتغال در طرح تکاپو رسته فناوری اطلاعات تحت عنوان برنامه عمل مراجعه کنند و مجری این طرح باید ماهیانه میزان افرادی که مشغول به‌کار کرده است را گزارش دهد.

وی با گلایه از عدم حضور برخی از مدیران در این جلسه تصریح کرد: باید اشتغال دغدغه همه مدیران و مسئولان باشد و در راستای کاهش آن با مشورت و هم‌فکری تدابیری اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع استانداری کرمان نقش کاریابی‌ها را در ایجاد اشتغال استان و کشور مهم دانست و عنوان کرد: کاریابی‌ها در بازار کار موثر خواهند بود که باید سعی کنیم این نقش پر رنگ‌تر شود.

"رضا اسماعیلی" مدیر کل اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان اظهار کرد: براساس تبصره 18 حدود 12 میلیارد تومان به بانک کشاورزی شمال استان معرفی شده است که تا کنون حدود 3 میلیارد تومان آن پرداخت شده است، همچنین حدود 83 میلیارد تومان به بانک ملت معرفی شده است که حدود 3 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی ادامه داد: 96 میلیارد تومان به بانک کشاورزی برای دریافت تسهیلات روستایی معرفی شده است که حدود 12 میلیارد تومان آن پرداخت کرده است.

به گزارش ایسنا، در طرح تکاپو رسته فناوری اطلاعات تحت عنوان برنامه عمل پیش‌بینی می‌شود که یک هزار و 850 نفر را مشغول به کار کند، گفتنی است که سالانه حدود یک هزار نفر فارغ‌التحصیل در رشته  فناوری اطلاعات داریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: