• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-9014-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیر حج و زیارت استان کرمان:

تنها یک پرواز مورد تایید حج و زیارت در هفته به عتبات عالیات داریم

مدیر حج و زیارت استان کرمان با اشاره به وضعیت کاروان های عتبات عالیات بیان کرد: پرواز تحت نظارت حج و زیارت یک مورد در هفته بیشتر نیست و غیر از آن آزادبرها فعالیت دارند که حقوق زائر را ضایع می کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمود عربنژاد زرندی" صبح امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمان اظهار کرد: استان کرمان ۲۲ کاروان حج تمتع برای سال جاری دارد و کارها انجام شده و پروازها از کرمان به مدینه و جده به کرمان انجام خواهد شد.

وی افزود: ۴۰۰ زائر رزرو هستند که کاروان نداریم و در صورتی که همکاری بشود، امیدواریم بتوانیم کاروان داشته باشیم.

عربنژاد با اشاره به وضعیت کاروان های عتبات عالیات بیان کرد: پرواز تحت نظارت حج و زیارت یک مورد در هفته بیشتر نیست و غیر از آن آزادبرها فعالیت دارند که حقوق زائر را ضایع می کنند.

مدیر حج و زیارت استان کرمان تصریح کرد: حج و زیارت در استان ۲۴۰۰ کارگزار دارد و ۱۲۱ دفتر زیارتی تحت نظر ماست که مردم برای سفرهای زیارتی باید با کاروان ها و دفاتر مورد تایید حج و زیارت سفر کنند و در این زمینه فرم قرارداد موردتایید ما بین کارگزار و زائر باید امضاء شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین"حسن علیدادی سلیمانی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز در این جلسه خطاب به مدیران و مسوولان گفت: باید کاری را که انجام می دهید برای رضایت خداوند و ویژگی دوم کار شما، مردم محوری باشدزیرا دستورات فراوان دینی ما را امر به این موضوع کرده است.

وی افزود: اگر به هر دلیلی کاری نشدنی است، حداقل باید با کمال احترام و اخلاق با مردم برخورد کرد.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: مسئله دیگر این است که کار ما باید عمران محور بوده و آبادانی شهر و منطقه را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: