• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8814-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان خبر داد:

کشف 7 میلیارد و 600 میلیون تومان کالای قاچاق در فروردین‌ماه سال جاری در استان کرمان

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان این مطلب که برای حمایت از کالای ایرانی تدابیر لازم را انجام داده‌ایم تصریح کرد: در سال جاری وسایل نقلیه، برنج، کود شیمیایی و ... نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش کشفیات داشته‌ایم به طوری که ارزش ریالی کالاهای کشف شده قاچاق در فروردین‌ماه سال جاری 7 میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرهنگ "ناصر فرشید" صبح امروز 22 اردیبهشت‌ماه در کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان گفت: پلیس وظایف متعددی دارد به‌طور مثال در حوزه مبارزه با قاچاق کالا پلیس یک روز بحث مبارزه با کالای قاچاق، دام قاچاق، سوخت قاچاق و ... دارد اما مکان مناسب برای نگهداری آنها وجود ندارد.

وی ادامه داد: به طور مثال اگر در جنوب استان کالای قاچاقی کشف می‌کنیم باید به مرکز استان منتقل کنیم لذا باید فضایی در هر شهرستان برای انبار و نگهداری این کالاهای قاچاق اختصاص یابد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار کرد: ارزش ریالی کالاهای کشف شده در سال گذشته بیش از 80 میلیارد تومان بوده است که در برخی موارد افزایش کشفیات را شاهد بودیم.

وی با بیان این مطلب که برای حمایت از کالای ایرانی تدابیر لازم را انجام داده‌ایم تصریح کرد: در سال جاری وسایل نقلیه، برنج، کود شیمیایی و ... نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش کشفیات داشته‌ایم و ارزش ریالی کالاهای کشف شده در فروردین‌ماه سال جاری 7 میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است.

به گزارش ایسنا، در این جلسه پیشنهاد شد که در جنوب و غرب استان یک انبار برای دپو کالاهای قاچاق اختصاص یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: