• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-2585-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار کرمان:

انسجام برای برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز است

فرماندار کرمان گفت: در حال حاضر انسجام و هم افزایی برای برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی بابایی" صبح امروز ۲۲ اردیبهشت ماه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمان اظهار کرد: بنای ما براین است که در سال جاری نیز حرکت در مسیر وحدت بر مبنای توسعه و ولایت را پیش برده و فعالیت مثلث توسعه اقتصادی را دنبال کنیم است و استان کرمان با فعالیت هایی که در حوزه اقتصادی آغاز کرده، از چند استان کشور جلوتر است.

وی افزود: در شهرستان کرمان در راستای برنامه ششم توسعه برنانه ریزی کرده و نزدیک به ۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری رصد شده که بعد از ماه مبارک رمضان همایش فرصت های سرمایه گذاری شهرستان را برگزار خواهیم کرد.

بابایی تصریح کرد: در شهرستان کرمان سه معین اقتصادی فعالیت می کنند و یک گروه دیگر برای فعالیت در باغین و بخش مرکزی در حال بررسی است و برای چترود و ماهان نیز برنامه داریم.

فرماندار کرمان با تاکید بر انسجام و وحدت گفت: در حال حاضر انسجام و هم افزایی برای برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی بیش از هر زمان دیگری نیاز است.

وی با بیان اینکه در سال جاری حمایت از کالای ایرانی را پیگیری می کنیم، افزود: توجه به رضایتمندی ارباب رجوع یکی از مهم ترین نکاتی است که باید سرلوحه کار همه ما قرار بگیرد و توسعه سرمایه های اجتماعی نیز با اعتماد ایجاد و منجر به مشارکت حداکثری خواهد شد.

بابایی با تاکید بر اینکه باید بیشترین ارتباط را باید با مردم داشته باشیم و مشکلات آنها را شنیده و حل کرد و در مجموع رویکرد فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در دستور کار است، تصریح کرد: توجه به وضعیت بحرانی آب و فرهنگسازی در دستور کار فرمانداری کرمان است و سند استفاده بهینه از آب در شهرستان کرمان را در دست تدوین داریم.

بابایی بیان کرد: جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی، جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ... نیز در سال جاری در شهرستان کرمان مانند قبل با شدت و قوت ادامه خواهد داشت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: