• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-2290-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : دریافتی

نماینده مردم شهربابک در خانه ملت تاکید کرد:

تاثیر زیاد شوراهای شهر و روستا در جلب اعتماد مردم

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراهای شهر و روستا بیشترین تاثیر گذاری را برای جلب اعتماد مردم در حمایت از پیشرفت و اعتماد در سرمایه گذاری در جهت شکوفایی پتانسیل های بالقوه شهرستان دارند و باید از این ظرفیت در جهت توسعه ی شهرها و روستاها استفاده کرد.

به گزارش ایسنا منططقه کویر، "علی اسدی" صبح امروز در همایش شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان ضمن تاکید بر ارائه طرحی نو در مدیریت شهر و روستاها، بیان کرد: روستاهای شهربابک یکی از پتانسیل های بالقوه شهرستان محسوب می شوند که با تقویت بعد گردشگری آن ها به خصوص در روستای تاریخی میمند شهربابک، می توان شاهد اشتغالزایی و افزایش جذب توریست باشیم.

وی افزود: به دلیل ظرفیت محدود روستای میمند، باید تلاش خود را برای فراهم آوردن فضای مناسب توریستی در روستاهای اطراف به کار گیریم تا سرریز گردشگر را در آن مناطق جذب کنیم و با دقت بر نگهداری بافت سنتی و طبیعت بکر روستاها و با توجه به اقبال گردشگران به مناطق طبیعی، می توانیم در توسعه ی صنعت گردشگری شهرستان گام موثری برداریم.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خشکسالی‌ها و میزان بارندگی‌های استان اشاره و تصریح کرد: بحران آب در کشور و منطقه به عنوان یک مسئله مهم و قابل تامل مطرح است و بالطبع لزوم مدیریت آب در روستاها و استفاده حداکثر از حداقل آب موجود یکی از مهمترین وظیفه مسئولین می باشد که خوشبختانه شاهد افزایش کشت گل محمدی، زرشک و زعفران در شهرستان هستیم و یکی از فعالیت های مناسب مسئولان در این راستا می باشد.

وی گفت: شوراهای شهر و روستا بیشترین تاثیر گذاری را برای جلب اعتماد مردم در حمایت از پیشرفت و اعتماد در سرمایه گذاری در جهت شکوفایی پتانسیل های بالقوه شهرستان دارند و باید از این ظرفیت در جهت توسعه ی شهرها و روستاها استفاده کرد.

اسدی بیان کرد: کاری به ثمر می نشیند و تلاشی نتیجه می دهد که به دور از حواشی سیاسی و جناحی انجام شود و مسئولان می توانند در راه پیشرفت شهرستان گام بردارند که حمایت مردم را داشته باشند و به دور از کارشکنی ها و سنگ اندازی ها در جهت رفع مشکلات پیش روند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: