• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-2185-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

مردم از مدیران خسته دولت نگرانند نه لغو برجام!/از تهدیدات و بلوف‌های ترامپ نمی‌ترسیم

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهاد دلسوزانه‌ام به دولت این است که آقای دکتر «روحانی» ملت ایران هرگز از لغو برجام نگران نیستند! بلکه از مدیران خسته‌ای که در دولت هستند و مدیرانی که مشی اشرافی‌گری دارند، نگران هستند. ما نیاز به یک تحول در تیم اقتصادی و سیاسی در هیئت دولت داریم و به افراد با مدیریت جهادی نیاز داریم همچنین کسانیکه توانایی بیان مواضع رهبری و ملت بزرگ ایران را در دنیا باشند

دکتر "محمدمهدی زاهدی" در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران از اینگونه تهدیدات و بلوف‌ها نه تنها نمی‌هراسد بلکه محکم‌تر و استوارتر راه خود را در پیش خواهد گرفت.

وی خطاب به دولت‌مردان و رییس جمهور گفت: ما نگران تحریم‌های آمریکا و برجام لغو نیستیم و اگر دو سه ماه گذشته آمریکا و مواضع ترامپ را در نظر بگیریم مشاهده می‌کنیم رییس جمهور آمریکا تغییراتی در کابینه خود انجام داد تا افراد موافق با سیاست‌های ضد برجامی و ضد نظام جمهوری اسلامی ایران خود برسر کار بیاورد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیشنهاد دلسوزانه‌ام به دولت این است که آقای دکتر «روحانی» ملت ایران هرگز از لغو برجام نگران نیستند! بلکه از مدیران خسته‌ای که در دولت هستند و مدیرانی که مشی اشرافی‌گری دارند، نگران هستند. ما نیاز به یک تحول در تیم اقتصادی و سیاسی در هیئت دولت داریم و به افراد با مدیریت جهادی نیاز داریم همچنین کسانیکه توانایی بیان مواضع رهبری و ملت بزرگ ایران را در دنیا باشند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم از مدیران فرسوده، خسته، مدیرانی که روحیه انقلابی ندارند و با تصامح مسایل را دنبال می‌کنند، نگران هستند و خواهان مدیران مشی جهادی و انقلابی همراه با درایت، بصیرت، شجاعت و مشورت و همراه با منویات رهبری و مطالبات مردمی، هستند.

وی با بیان این مطلب که هم‌زمان دولت باید در تیم اقتصادی خود تغییرات جدی ایجاد کند، تصریح کرد: اکثر مشکل اصلی ما در بحث ارز و مسایل معیشتی مردم به مدیران ناکارآمدی که در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دولت مشغول به فعالیت می باشند، بر می گردد. رییس جمهور باید تصمیم انقلابی بگیرد و شرایط کشور را به‌گونه‌ای ترسیم کند که مردم دریابند که تحول در کشور می‌خواهد ایجاد شود.

زاهدی خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین آملی لاریجانی گفت: در پیاده کردن عدالت با مدیران متخلف محکم برخورد کنند و نام متخلفین را به مردم اعلام کنند مردم باور کنند قوه قضائیه ما به هیچ عنوان در مبارزه با بی عدالتی، رانت، رشوه و ... کوتاه نخواهد آمد حتی اگر قاضی خودش باشد. اگر مردم انقلابی ما این موارد را ببینند صبر انقلابی پیشه می‌کنند و منویات مقام معظم رهبری را آویزه گوش خود خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: