• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8614-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان:

حاشیه نشینی محصول عملکرد بد مدیریت در روستاها است

رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان به مدیریت شهری پرداخت و اظهار کرد: حاشیه نشینی محصول عملکرد بد ما در روستاها است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرهنگ"اله‌بخش دریجانی" عصر امروز 19 نخستین مجمع هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان گفت: فکر و اندیشه مبدا و مبنای تحول ملت ها در طول تاریخ است.

وی شناسایی مشکلات در سطح استان از مهمترین اهداف بسیج مهندسین برشمرد و ادامه داد: بسیج مهندسین باید در حوزه معماری و عمران به مساله یابی محیط پیرامونی خود بپردازند.

رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان بیان کرد: اهل فکر و به نظام، انقلاب و پیشرفت منطقه اعتقاد داشته باشند از جمله خصوصیت های اعضای هیئت اندیشه ورز هستند.

وی با بیان این مطلب که برای بررسی تخصصی موضوعات کارگروه هایی تشکیل داده است، تصریح کرد: بومی سازی نظرات و ارتباط و تعامل با سایر هیئت های اندیشه‌ورز، سازمان های مردم نهاد، سایر دستگاه ها و اقشار از جمله کارهای هیئت اندیشه‌ورز باید مدنظر قرار دهند.

دریجانی تحقق اقتصاد مقاومتی را یک رسالت دانست و اظهار کرد: در این سال ها چه میزان اشتغال مولد ایجاد کردیم و بدانیم برای کاهش محرومیت چه کار باید کرد.

وی بیان کرد: آسیب ها را مشخص و روی آنها کار کنیم و تا زمانی آسیب ها را نشناسیم نمی توانیم آنها را درمان کنیم ضمن آنکه اگر به موقع آنها را رفع نکنیم به بحران تبدیل خواهند شد.

رییس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان به مدیریت شهری پرداخت و اظهار کرد: حاشیه نشینی محصول عملکرد بد ما در روستاها است.

وی با بیان این مطلب که نقش بسیج مهندسین، پیشرفت کشور است، تصریح کرد: برای پیشرفت و آبادانی کشور نیازمند یک نگاه و روش خلاقانه برای استفاده از ظرفیت ها امکانات کشور است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: