• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-8514-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان:

تنش آبی را حس می کنیم

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان افزود: استان کرمان بحرانی ترین استان کشور است و ما تنش آبی را حس می کنیم، لذا موضوع بحران آب را باید مورد توجه همه قرار گیرد و نگاه همه بخش ها برای کاهش این بحران باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " حمید ملانوری" عصر امروز 19 نخستین مجمع هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمان گفت: خوشبختانه استان کرمان در حوزه های مختلف به کارگاه جهادی تبدیل شده است و استاندار کرمان ابتکارات و طراحی های خوبی متکی بر ظرفیت های داخلی برای رفع مشکلات و توسعه استان ارایه داده است.

وی افزود: استان کرمان بحرانی ترین استان کشور است و ما تنش آبی را حس می کنیم، لذا موضوع بحران آب را باید مورد توجه همه قرار گیرد و نگاه همه بخش ها برای کاهش این بحران باشد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان بخش اقتصادی و اجتماعی را مکمل یکدیگر دانست و بیان کرد: همه ظرفیت های استان را برای توسعه متوازن و همه جانبه استان استفاده می کنیم.

وی با اشاره به رتبه های برتر استان کرمان در سطح کشور تصریح کرد: در حوزه مدیریت و توجه به تشکل های مردم نهاد و ... برای کاهش آسیب های اجتماعی کمک گرفته ایم.

ملانوری با تاکید برآنکه اقتصاد مقاومتی باید دانش بنیان و درون زا باشد، تصریح کرد: امروز در استان کرمان با ورود معین های اقتصاد مقاومتی، سرمایه های بزرگی راه اندازی کرده اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: