• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1990-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مشاور رسانه ای وزیر صنعت و معدن و تجارت:

تشکیل شورای اطلاع رسانی صنعت و معدن در استانهای کشور

مشاور رسانه ای وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: شورای اطلاع رسانی صنعت و معدن در استانهای کشور باید تشکیل شود و ارتباط ادارات صنعت و معدن را با سازمانهای ذیربط و مدیران صدا و سیما برقرار می کنیم و روابط عمومی ها نیز برنامه هایی طراحی کنند و در این شوراها بیاورند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سونیا پور یامین ظهر امروز 19 اردیبهشت ماه در چهارمین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های کشور در شهر سرچشمه رفسنجان اظهار کرد: حوزه صنعت در کشور مظلوم است که بخشی از آن کم کاری خود ما است خصوصاً در این زمان بسیار حساس که باید از ظرفیتهای صنعت مطلع باشند.

وی با بیان اینکه هنوز مردم از پتانسیل های صنعتی استان کرمان اطلاع ندارند، تصریح کرد: مس سرچشمه با این پتانسیل بالا جزو ارکان اصلی کشور در حوزه مس جهان است.

وی عنوان کرد: خواهشمندم راجع به این مسائل بیشتر وقت بگذاریم و هزینه کنیم چرا که این هزینه تبلیغات نیست چون بخش اعظم صنعت در جامعه ما بخش اطلاع رسانی است و مردم باید بدانند چه پتانسیلهایی در کشور وجود دارد.

مشاور رسانه ای وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این مطلب که امروز همه دشمنان وارد جنگ اقتصادی شده اند و می خواهند از طریق اقتصاد، کشور را فلج کنند، تصریح کرد: ما بعد از برجام مورد تحریم قرار می گیریم و شبکه نرم افزاری و ارتباطات مالی تغییر پیدا می کند، در این وضعیت که شب گذشته با این تصمیم به اینجا رسیده است جو ارتباطات منفی است.

پوریامین اظهار کرد: نرخ دلار 34 درصد، ارز مبادله ای 16 درصد و یورور 53 درصد رشد داشته است اما قیمت بنزین در کشور یک سوم قیمت بنزین در دنیا و قیمت گازوئیل ما یک دهم دنیا است و دولت در این حوزه در این شرایط بد عمل نکرده است.

وی خاطرنشان  کرد: دشمنان ابزارهای مختلفی را برای فلج کردن اقتصاد کشور به کار می گیرند، امروز همه ما از طریق رسانه ها باید وفاق ملی ایجاد کنیم و باید بخش خصوصی را وارد کار کنیم تا عرق ملی را در مردم بالا ببریم و بخش خصوصی را باید به دولت و مردم به هم متصل کنیم.

مشاور رسانه ای وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: شورای اطلاع رسانی صنعت و معدن در استانهای کشور باید تشکیل شود و ارتباط ادارات صنعت و معدن را با سازمانهای ذیربط و مدیران صدا و سیما برقرار می کنیم و روابط عمومی ها نیز برنامه هایی طراحی کنند و در این شوراها بیاورند


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: