• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1890-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

روابط عمومی مس سرچشمه در حوزه مردمداری و پاسخگویی درخشیده است

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تصریح کرد: آنچه از روابط‌عمومی‌ها درخواست داریم مردم‌مداری و پاسخگویی است که روابط عمومی مس سرچشمه در این حوزه درخشیده است و این مردمداری و پاسخگویی علاوه بر دانش مدیریت که لازمه آن است الزامات دیگری هم دارد که باید لحاظ شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، چهارمین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های کشور ظهر امروز 19 اردیبهشت ماه با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهر سرچشمه رفسنجان برگزار شد.

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در این گردهمایی اظهار کرد: سرچشمه شهر صنعت مس ایران و جزء افتخارات صنعت کشور است و همکاران ما در این صنعت خاک را از عیار متوسط 0.6 به مس خالص کاتدی با عیار 99.999 می‌رسانند که بهترین مس تولیدی در دنیا است.

وی افزود: مس سرچشمه از دهه 50 کارش آغاز شد و عملیات نصب و راه‌اندازی آن در سال 53 آغاز و با پیروزی انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها از اینجا رفتند و کارشناسان آمریکایی فکر نمی‌کردند این صنعت به دست توانمند خود ایرانی‌ها راه‌اندازی شود که در مکالماتی که داشتند و در جاهایی نوشته بودند ما به زودی برمی‌گردیم.

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان خاطرنشان کرد: با همت و تلاش روزافزون مهندسان ایران و به‌کارگیری دانش و تجربه و تلاش شبانه‌روزی که انجام شد اولین مس آندی را در سوم خرداد 61 همزمان با آزادسازی خرمشهر به تولید رساندیم و در سال‌های بعد از آن زنجیره پیوسته تولید مس کشور را شاهد هستیم.

احمدی ادامه داد: با توجه به ذخایر معدنی کشور لزوم طرح‌های توسعه در دهه 70 در نظر گرفته شد و معادن کرمان و آذربایجان هم از قبل مس سرچشمه راه‌اندازی شدند و در شهرستان شهربابک هم این پروسه تکمیلی و کامل را در میدوک و همچنین در مجتمع ذوب خاتون‌آباد شاهد هستیم و با توجه به ذخایری که در دنیا داریم روند توسعه ما ادامه خواهد داشت.

مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در ادامه بیان داشت: در کنار تولید مس مباحث زیست‌محیطی هم برای ما مهم بوده که در این راستا پروژه‌هایی شروع کردیم، سال گذشته در زمینه آب و مدیریت سبز موفق شدیم جایزه بین‌المللی در انرژی سبز دنیا به دست آوریم و سرمایه‌گذاری جدی در حوزه محیط‌زیست داریم که در این زمینه طرح کارخانه اسید مس سرچشمه تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید و آلایندگی ناشی از گاز so2 را حذف کنیم.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود به قدمت روابط‌عمومی مس سرچشمه اشاره کرد و گفت: عمر روابط‌عمومی مس سرچشمه همسان با عمر این مجتمع است و اتفاق خوبی که در روابط‌عمومی مس سرچشمه افتاده ثبات مدیریتی در این حوزه است که چندین سال است که شاهد حضور آقای میرافضلی از مدیران ارزشمند و توانمند هستند هستیم و روابط‌عمومی مس سرچشمه پویا، فعال و پاسخگو بوده است.

مدیر مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: آنچه از روابط‌عمومی‌ها درخواست داریم مردم‌مداری و پاسخگویی است که روابط عمومی مس سرچشمه در این حوزه درخشیده است و این مردمداری و پاسخگویی علاوه بر دانش مدیریت که لازمه آن است الزامات دیگری هم دارد که باید لحاظ شود.

احمدی عنوان کرد: با توجه به بزرگی شرکت‌ها مهارت ارتباطی از موارد مهمی است که روابط‌عمومی‌ها باید رعایت کنند آنچه ما مدنظر داریم با توجه به حضور رو به افزایش فضای مجازی، قطعا باید در حوزه فضای الکترونیک و مجازی جدید حضورمان فعال باشد و بتوانیم رسالت خود را با فضای مجازی به منسه ظهور برسانیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: