• دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-2085-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

استاندار كرمان:

تا پایان سال جاری، شاهد گشایش‌هایي در حوزه های اقتصادی و توسعه ای استان کرمان هستيم/ وضعیت کشاورزی استان کرمان در موقعیت خطرناکی است

استاندار کرمان با بیان اینکه الگوی اقتصاد مقاومتی اجرایی شده در استان کرمان کاملا کارشناسی شده و نگاه نو و جدید در کشور است، تصریح کرد: موانع جدی در راه توسعه استان است که 90 درصد آن مربوط به حکومتی است اما امیدوارم بتوانیم تا پایان سال جاری با مدل استان کرمان شاهد گشایش‌های در حوزه‌های اقتصادی و توسعه‌ای استان کرمان باشیم.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" در اولین نشست موضوعی دبیران احزاب و گروه های سیاسی با محوریت اقتصاد مقاومتی در استان کرمان اظهار کرد: باید تاکید کرد که درباره استان کرمان صحبت می‌کنیم نه مسایل کشوری و فراملی؛ بحث هایی که صورت می‌گیرد نیز در چارچوب استان کرمان خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه الگوی اقتصاد مقاومتی اجرایی شده در استان کرمان کاملا کارشناسی شده و نگاه نو و جدید در کشور است، تصریح کرد: موانع جدی در راه توسعه استان است که 90 درصد آن مربوط به حکومتی است اما امیدوارم بتوانیم تا پایان سال جاری با مدل استان کرمان شاهد گشایش‌های در حوزه‌های اقتصادی و توسعه‌ای استان کرمان باشیم.
 
استاندار کرمان با ارجاع فعالان سیاسی استان کرمان به پیشینه اقتصادی و تاریخی نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: وضعیت کشاورزی استان کرمان در موقعیت خطرناکی است و شاهد تخلیه روستاها و خشکسالی بی سابقه‌ایم هستیم. در بخش کشاورزی عدم اراده آهنین و واقعی برای اجرای سیاست‌های آب و خاک وجود دارد.
 
وی با ارایه پیشنهاد تشکیل هیات اندیشه ورز با حضور فعالان سیاسی استان کرمان اظهار کرد: سطح استان کرمان را می‌توان در حوزه سیاسی ارتقا داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: