• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-6214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان:

به دنبال کار هستیم نه روزمرگی

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به جلسه صبح امروز با استاندار کرمان اظهار کرد: ما دنبال انجام کار هستیم و از روزمرگی به شدت گریزانیم لذا فعالیت دفاتر را رصد خواهیم کرد و ممکن است شرکت یا سازمانی به دلیل عدم انجام اقدامات موثر کنار بگذاریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "زهرا موسی‌پور" پیش از ظهر امروز 16 اردیبهشت‌ماه در کارگاه آموزشی دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی استان کرمان ضمن تشکر از سازمان اجتماعی کشور از اینکه استان کرمان به عنوان 10 استان پایلوت کشور در زمینه اجرای دفاتر تسهیل‌گر انتخاب کرده است، اظهار کرد: ما نیاز به حاشیه‌های امن و احیای بافت‌های فرسوده داریم و انتخاب ما به عنوان پایلوت یک نوید خوبی است تا بتوانیم اقدامات موثری در رفع مسایل و مشکلات اجتماعی انجام دهیم.

وی با بیان اینکه مسئولین دفاتر تسهیل‌گر کرمان از افراد متخصص و متعهد و توسط جهاددانشگاهی استان انتخاب شده‌اند، خطاب به مسئولین دفاتر تسهیل‌گر گفت: باور استاندار کرمان بر استفاده از نیروهای جوان است و از حضور جوانان در عرصه کارها استقبال می‌کند لذا شما جوانان با اقدامات شایسته در دفاتر تسهیل‌گری باید از این امتحان سربلند بیرون بیایید در این میدان هم برای مردم و هم برای خود کار می‌کنید.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به جلسه صبح امروز با استاندار کرمان اظهار کرد: ما دنبال انجام کار هستیم و از روزمرگی به شدت گریزانیم لذا فعالیت دفاتر را رصد خواهیم کرد و ممکن است شرکت یا سازمانی به دلیل عدم انجام اقدامات موثر کنار بگذاریم.

وی ادامه داد: رقابت‌ها به بهای از بین رفتن دوستانمان در محله دیگر نینجامد لذا باید همه دفاتر تسهیل‌گر با یکدیگر هم‌افزایی، تعامل و تبادل نظر داشته باشند.

موسی‌پور از افتتاح یکی از دفاتر تسهیل گری در روز پنجشنبه توسط استاندار کرمان خبر داد و بیان کرد: همه دفاتر تسهیل‌گر توسط یکی از مسئولین افتتاح خواهد شد تا با این کار مسئولین نیز از اقدامات این دفاتر آگاه شوند.
 
وی با تاکید برآنکه خروجی دفاتر تسهیل‌گری باید یک خروجی مناسب باشد، تصریح کرد: کار در دفاتر تسهیل‌گری زمان و مکان نمی‌شناسد و باید به مشکلات مردم در محلات توجه داشته باشید تا در راستای رفع مشکلات اقدامات لازم را انجام دهید ضمن آنکه مسایل شما را به حاشیه نبرد.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری کرمان خاطر نشان کرد: امیدوایم با عمل خوب باعث شده تا زمینه ساز آن شویم که در سال آینده دفاتر تسهیل‌گری در استان‌های دیگر کشور راه‌اندازی شود، شایان ذکر است که باید دفاتر تسهیل‌گری دید خود را با استفاده از تجربیات نقاط دیگر جهان گسترده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: