• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2384-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : دریافتی

دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور:

حمایت از کالای ایرانی ریشه اقتصادی کشور را تقویت می کند

دبیر مجمع خیرین انقلابی کشور در حاشیه بازدید از شرکت پارس خزرجنوبشرق، کارکنان و مدیرعامل گفت: اساس توسعه هر کشور بر مبنای تولید و اشتغال آن کشور است و حمایت از کالاهای آن سبب تقویت زیربنای توسعه اقتصادی می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام و المسلمین نیکویی دبیرمجمع خیرین انقلابی به مناسبت روز کار و کارگر و حمایت از کالای ایرانی، از شرکت پارس خزرجنوبشرق بازدید کرد و گفت: مهم‌ترین دغدغه ‎تولیدکنندگان، واردات ‎بی‌رویه و ‎قاچاق بود و درخواست‌ها و پیشنهادهایی در خصوص اصلاح قوانین و حذف ‎موانع در بخش تولید، تقویت حمایت ‎مالی از واحدهای ‎تولیدی و کمک به تبلیغ و معرفی کالای ایرانی داشتند.

نیکویی خاطرنشان کرد: در شرایطی که در آن قرار داریم باید تولید داخلی و ملی را افزایش دهیم و وابستگی کشور را به کالاهای خارجی کم کرده و به خودکفایی در حوزه اقتصادی برسیم.

نیکویی بیان کرد: حمایت از کالای ایرانی سبب بهبود فضای کسب و کار، نوسازی و بهسازی صنایع تولیدی است و ضرورت دارد هر ایرانی مصرف کالای داخلی و ملی را در اولویت قرار دهد.

وی حمایت از کالای ایرانی را زمینه ساز اشتغال نسل آینده کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی، تقویت اقتصاد داخلی و استحکام استقلال کشور دانست و افزود: اگر نسبت به خرید و مصرف کالای ایرانی تعصب داشته باشیم اقتدار کشور در جامعه جهانی بیشتر و تولید ملی رونق می گیرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: