• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

حداکثر اقلام مورد نیاز مجتمع مس سرچشمه از خود رفسنجان تامین شود

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: نیاز است که بسیاری از اقلام مورد نیاز مجتمع مس سرچشمه از خود شهرستان رفسنجان تامین شده یا حداقل تهیه کنندگان آن از رفسنجان باشد که امیدواریم این مسئله با همدلی و تعاملی که وجود دارد و همچنین با ایجاد صنایع پایین دستی مس در رفسنجان شاهد رشد و خیزش بسیار خوب در سال جاری در رفسنجان باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در مراسم جشن روز جهانی کار و کارگر با تبریک مناسبت‌های میلاد با سعادت امام زمان(عج)، روز کارگر، روز معلم و روز جوان اظهار کرد: اهمیت و ارزش وجود کارگران و کار در جامعه بسیار مهم است.

وی افزود: اسلام برای کارگر آنقدر اهمیت قائل شده که کارفرمایان باید آنچه که خود می خورد به کارگر هم بدهد، آنچه که می پوشد به کارگر هم بپوشاند، حتی کارفرما دائماً نباید بالای سر کارگر نباشد لذا اسلام به کارگر ارزش و بهای ویژه ای قائل شده است.

وی تصریح کرد: ما نیز باید این احترام و توجه را نسبت به کارگران داشته باشیم و کارگر نیز باید کار را از خود بداند و خود را سهامدار و شریک محل کار خود بداند تا وجدان کاری اش بیشتر بشود.

امام جمعه رفسنجان خاطرنشان کرد: با توجه به وجود مجتمع عظیم مس سرچشمه و مجموعه های کارخانه های دیگر در شهرستان مسئولین می خواهند کاری برای این مجموعه ها صورت بگیرد و امسال نیز با وجدان کاری، تولیدات باکیفیت، فرهنگ سازی استفاده از تولید داخلی و نیز حمایت‌های دولت و مجلس از مجموعه های تولیدی انجام شود.

رمضانی پور با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال حمایت از کالای ایرانی، تأکید کرد: باید سعی شود بحث حمایت از کالای ایرانی با جدیت دنبال شود زیرا این موضوع از دغدغه های رهبر انقلاب است و علاوه بر این اگر به وجدان خود مراجعه کنیم واجب است که از تولید داخلی حمایت کنیم.

وی تصریح کرد: نیاز است که بسیاری از اقلام مورد نیاز مجتمع مس سرچشمه از خود شهرستان رفسنجان تامین شده یا حداقل تهیه کنندگان آن از رفسنجان باشد که امیدواریم این مسئله با همدلی و تعاملی که وجود دارد و همچنین با ایجاد صنایع پایین دستی مس در رفسنجان شاهد رشد و خیزش بسیار خوب در سال جاری در رفسنجان باشیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: