• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی خبر داد:

برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی در رفسنجان

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی شهرستان رفسنجان بیان کرد: نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی در ایام بازگشایی مدارس در رفسنجان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمدمهدی حسینی پور ظهر امروز 10 اردیبهشت ماه در نشست خبری با اشاره به برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رفسنجان در هفته گرامیداشت مقام معلم اظهار کرد: ساعت 8 صبح فردا سه شنبه دیدار کادر اتحادیه و دانش آموزان با امام جمعه رفسنجان و بعد از آن با مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیدار خواهند کرد و پس از آن جشن نیمه شعبان در مدرسه نمونه علی ابن ابیطالب(ع) برگزار و از معلمان و مدیران مدرسه تقدیر خواهد شد.

وی بیان کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همه ساله جهت تقدیر از مقام شامخ معلم، مراسم بزرگداشتی در مدارس سطح شهرستان برگزار می کند که امسال نیز با همت اتحادیه استان، اهدای لوح از سوی اتحادیه و انجمن مدرسه در هفته معلم برقرار خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین مسئولین انجمن اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان پیام تبریک را فردا همزمان با روز معلم، از طرف خود مسئول انجمن مدرسه به معلمین می فرستد و پیام تبریکی نیز اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مدیران و معاونین مدارس شهرستان ارسال می کند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی رفسنجان با بیان اینکه اهدافی که اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دارد خودسازی، دگرسازی و پرورش نیروی تراز انقلاب می باشد، تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی، پرورش نیروی دانش آموز و به فرموده رهبر انقلاب اتحادیه انجمن های اسلامی یک تشکل امین است که باید در بحث خودسازی و دگرسازی و پرورش نیروی انقلاب کار کند لذا ما هم با این شعار درونی تشکیلاتی اتحادیه که «هم اندیشی، هماهنگی و همیاری» است کار را به پیش می بریم.

حسینی پور خاطرنشان کرد: هر انجمن اسلامی در مدرسه یک سنگر جبهه جنگ نرم است و در این زمینه جلسات قرارگاهی هفتگی توسط دانش آموزان اتحادیه برگزار می شود که در این جلسات مسائل اعتقادی، اجتماعی مطرح می شود.

وی به شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اشاره و ابراز کرد: در این راستا اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان حمایت خود را از پیام رسان‌های داخلی اعلام می کند و کانال خبری خود را به شبکه های اجتماعی داخلی انتقال داد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: یکی از بزرگترین آفات انقلاب را به فرموده رهبر انقلاب بی توجهی به مستضعفین جامعه، اعتماد به بیگانه و اشرافیگری است لذا مبنای فکری مسئولین جامعه نباید تفکر اشرافیگری و اعتماد به بیگانه باشد و مسئولین ما باید ساده زیست باشند.

حسینی پور افزود: دانش آموزان نقش محوری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند و مقام معظم رهبری تأکید زیادی بر تشکیل جنبش دانش آموزی در اتحادیه انجمن های اسلامی را دارند و ما هم در این راستا برنامه های خوبی داشته ایم.

وی ادامه داد: دانش آموزان انجمن های اسلامی باید در سنگرهای انجمن های اسلامی با کار، ابتکار و زبان هنر انقلاب را به همه معرفی کنند و در این رابطه اتحادیه انجمن های اسلامی می تواند پل خیلی خوب برای دانش آموزان و کسانی که اینجا کار می کنند، باشد و یک خودسازی و دگرسازی برای مربیان و دانش آموزان باشد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی رفسنجان با اشاره به این مطلب که اتحادیه انجمن های اسلامی یکی از تشکل‌های دانش آموزی است که تمام اهداف و کارهای آن بر اساس منویات مقام معظم رهبری است، تأکید کرد: بزرگترین هدفی که اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان داشته است یاد دادن کار تشکیلاتی به دانش آموزان است.

حسینی پور با بیان اینکه اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان در تمامی مدارس شهرستان شامل متوسطه اول و دوم و مدارس دخترانه و پسرانه نیرو دارد، یادآور شد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان هر ساله در ایام دهه فجر مدارس انقلاب را در مدارس شهرستان برپا می کند که در دو سال متوالی به عنوان مدرسه انقلاب برتر کشوری انتخاب شد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی شهرستان رفسنجان همچنین بیان کرد: نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی در ایام بازگشایی مدارس در رفسنجان برگزار می شود.

حسینی پور افزود: در این نمایشگاه که به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رفسنجان برگزار می شود لوازم التحریر دانش آموزان را با حمایت از کالای ایرانی عرضه می کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: