• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-1887-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیر پروژه نمایشگاه تونی کرگ در ایران:

سعی می کنیم با برگزاری نمایشگاه ها، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم

مدیر پروژه نمایشگاه تونی کرگ در ایران گفت: ما سعی می کنیم با برگزاری نمایشگاه ها در سطح دنیا، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "افشین درم بخش" ظهر امروز در نشست خبری در کرمان با اشاره به اینکه تونی کرگ از بنای موزه هنرهای معاصر کرمان و معماری آن خیلی تعریف کرد، افزود: ما سعی می کنیم با برگزاری نمایشگاه ها در سطح دنیا، ارتباط فرهنگی به وجود بیاوریم.

وی افزود: نمایشگاه تونی کرگ در ایران از چهار سال قبل آغاز شد و ایشان علاقمندی شدیدی دارد که آثارش در کل جهان نمایش داده شود و تمام دنیا آثار ایشان را ببینند.

درم بخش تصریح کرد: شرکت ما هشت سال است که با ایران کار می کند و تجربیات زیادی داشتیم و هر هنرمندی وارد ایران شده، شدیدا به فرهنگ ایران علاقمند شده و با شناخت ایران، نمی توانند از آن جدا شوند و فرهنگ ایران چنین تاثیری روی افراد دارد.

"تیل برکنر" مدیر دیگر پروژه نمایشگاه های تونی کرگ نیز در این نشست اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه ها و ایجاد ارتباط بین مردم دو کشور موجب می شود انسان ها به هم نزدیک تر شوند و هنر یک پل است که موجب می شود انسان های ممالک مختلف به هم نزدیک شده و صحبت و اندیشه کنند.

وی افزود: مسئله هنر و فرهنگ مقام بالایی دارد و اقتصاد آن مهم نیست و همین نزدیکی و ارتباط در این همکاری ها خیلی اهمیت دارد.

برکنر گفت: نمایشگاه تهران باعث شد ارتباط بین مردم ایران و آلمان و بین هنر ایجاد شود و دوست داشتیم این راه باز شود و این کار را ادامه خواهیم داد و هدف اصلی ما این بوده و تاکنون عالی پیش رفته ایم.

وی بیان کرد: هدف دیگر این است همانطور که هنرمندانی به ایران آمده و ایده هایی به هنرمندان ایران داده و روی آنها تاثیر گذاشته اند، هنرمندان ایران را نیز به کشورهای دیگر برده و چنین آشنایی و ایده ای را به هنرمندان و مردم اروپا و آلمان بدهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: