• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-1190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه خبر داد:

راهیابی 36 اثر به مرحله نهایی نخستین جشنواره عکس کار و کارگری شهرستان رفسنجان

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه 314 عکس به دبیرخانه نخستین جشنواره عکس کار و کارگری شهرستان رفسنجان ارسال شد، عنوان کرد: پس از بررسی آثار توسط هیئت داوران، 36 اثر به مرحله نهایی راه یافتند که این آثار در نمایشگاهی که به مناسبت هفته کارگر برگزار گردیده است به نمایش عموم گذاشته شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سید علی میرافضلی عصر امروز نهم اردیبهشت‌ماه در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه عکس کار و کارگری در محل عمارت گلستان امین رفسنجان اظهار کرد: فراخوان نخستین جشنواره عکس کار و کارگری شهرستان رفسنجان در اسفند‌ماه سال گذشته در دو بخش عکس ساده و عکس حرفه‌ای انجام شد.

وی افزود: پس از انتشار فراخوان، 314 اثر از 59 عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که در بخش عکس ساده، 96 اثر از 21 عکاس ارائه شد که از این تعداد، 13 عکس به مرحله نهایی راه یافت و قابل ارائه در نمایشگاه شناخته شد.

وی ادامه داد: در بخش عکس حرفه ای نیز 38 عکاس تعداد 218 اثر ارائه دادند که پس از بررسی آثار توسط هیئت داوران، 23 عکس به مرحله نهایی جشنواره راه یافتند.

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه تصریح کرد: در مجموع پس از بررسی آثار توسط هیئت داوران، 36 اثر از هر دو بخش به مرحله نهایی راه یافتند که این آثار در نمایشگاهی که به مناسبت هفته کارگر برگزار گردیده است به نمایش عموم گذاشته شده است.

میرافضلی خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو بخش جشنواره، همچنین 9 مجموعه عکس نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که 3 مجموعه در نمایشگاه ارائه و به مرحله نهایی راه یافتند.

وی بیان کرد: آقای مسعود زنده روح کرمانی داور بین المللی عکاسی، به همراه آقایان حمید صادقی و عباس بلوچی عهده دار داوری مرحله نهایی جشنواره می باشند و به 3 نقر در هر بخش و یک نفر در بخش مجموعه عکس جوایزی اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه جوایز برگزیدگان در روز 11 اردیبهشت‌ماه همزمان با مراسم روز جهانی کارگر در تالار علقمه رفسنجان اهدا می‌شود، اضافه کرد: در هر دو بخش عکس ساده و عکس حرفه ای به نفرات اول مبلغ دو میلیون تومان به اضافه لوح تقدیر و تندیس جشنواره، به نفرات دوم مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان و لوح تقدیر، به نفرات سوم نیز مبلغ یک میلیون تومان و لوح تقدیر اهدا می شود. همچنین به یک نفر برگزیده مجموعه عکس نیز جایزه نفیسی اهدا می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: