• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-3314-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت:

برخی‌ها مثل مگس دنبال زخمی هستند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی‌ها مثل مگس دنبال زخمی هستند تا آنجا بنشینند و کمتر خدمات را می بینند، به‌طور مثال استان کرمان در زمانی که امنیت آن کامل نبود اما امروز استان کرمان امنیت‌ترن استان کشور است و لوح تقدیر می‌گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "شهباز حسن‌پور" پیش از ظهر امروز 9 اردیبهشت‌ماه در آئین گرامی‌داشت روز شوراها ضمن تبریک روز جوان گفت: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب هستیم لذا باید خدمات نظام برای مردم یادآوری شود.

وی با اشاره به سخنان امید بخش مقام معظم رهبری عنوان کرد: دین ما به اهمیت و جایگاه شورا توجه داشته است و شورا نماد مردم سالاری دینی و پیوند مردم با مسئولین است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری از اینکه مجلس اختیارات بیشتری به شوراها بدهد، اظهار کرد: استاندار کرمان ابتکار عمل را به دست گرفته است و توانسته است در مجموعه دولت به عنوان ستاره درخشان بدرخشد و مقام معظم رهبری سه مرتبه به مسئولین گفته‌اند که کارهای که در کرمان انجام شده است را ببینید و جاری و ساری کنید.

وی یادآوری کرد: روزی نوبخت معاون رییس جمهور به مسئولین کشور گفت که برای آنکه بخواهید فرمایشات رهبری را اجرایی کنید بروید الگوی اقتصاد مقاومتی که در کرمان اجرا شده است، را اجرایی کنید.

حسن‌پور بیان کرد: برخی‌ها مثل مگس دنبال زخمی هستند تا آنجا بنشینند و کمتر خدمات را می بینند، به‌طور مثال استان کرمان در زمانی که امنیت آن کامل نبود اما امروز استان کرمان امنیت‌ترن استان کشور است و لوح تقدیر می‌گیرد.

وی با بیان این مطلب که امروز همه جناح‌ها در استان کرمان دوستان در حال خدمت به مردم هستند، مطرح کرد: در کنار همه زیبایی‌ها خلق شده در سیرجان در زمینه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی اما مشکلات و کمبودهای است، به‌گونه‌ای که همه معضلات ترانزیت سیرجان - بندرعباس مردم سیرجان می‌پردازند و هزینه‌های برای ما در بر دارد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از وجود شادابی و نشاط در بین مردم سیرجان سخن به میان آورد و عنوان کرد: یک هزار تاجر خرد و کوچک در سیرجان وجود دارد ضمن آنکه 160 تاجر بین‌المللی در سطح شهرستان در حال فعالیت هستند.

وی ادامه داد: 10 هزار واحد مسکونی روستایی و شهری در شهرستان سیرجان نیاز داریم لذا باید با یک دید وسیع‌تری به شهرستان سیرجان نگاه کرد.

حسن‌پور بیان کرد: برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان سیرجان 50 میلیارد تومان اعتبارعلاوه بر بودجه جاری شهرستان نیاز داریم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: