• یکشنبه ۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-1784-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار بردسیر:

۱۵۰۰ شغل در سال گذشته در بردسیر ایجاد شد

فرماندار برسیر گفت: یک هزار و 500 شغل در سال گذشته در بردسیر ایجاد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "نجف‌پور" صبح امروز9 اردیبهشت ماه در حاشیه افتتاح ساختمان اداری برق شهرستان بردسیر با حضور استاندار کرمان اظهار کرد: میزان اعتبار دو پروژه استخر شنا و ساختمان اداری برق شهرستان بردسیر  5 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که با حضور استاندار کرمان افتتاح شد. ضمن آنکه دومین استخر شنای شهرستان بردسیر دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی از اقدامات موثر دهیاری‌های و شهرداری شهرستان بردسیر سخن به میان آورد و بیان کرد: در سال گذشته 300 هزار متر آسفالت شده است، همچنین در بحث ساخت و ساز مسکن قراداد یک هزار و 200 مسکن شهری و روستایی منعقد کرده ایم، که این امر باعث اشتغال زیادی در شهرستان در سال جاری خواهد شد.

نجف پور با بیان این مطلب که در بحث آب شهری و روستایی مشکل زیادی نداریم، اظهار کرد: در سال جاری 4 سایت مخابراتی در نقاط کور نصب خواهیم کرد.

وی با بیان این مطلب که همه روستاهای بالای 10 خانوار از نعمت برق برخوردار هستند، اعلام کرد: شهرستان بردسیر در سال گذشته در زمینه ایجاد اشتغال نسبت به جمعیت رتبه اول و به لحاظ تعداد اشتغال رتبه سوم استان را کسب کرد، قابل ذکر است که یک هزار و 500 شغل در سال گذشته در بردسیر ایجاد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: