• چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-785-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

فرماندار کرمان:

نخستین همایش سرمایه‌گذاری شهرستان کرمان برگزار می‌شود

فرماندار کرمان گفت: اولین همایش سرمایه گذاری شهرستان کرمان بعد از ماه مبارک رمضان در قالب مثلث توسعه اقتصادی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی بابایی" صبح امروز پنجم اردیبهشت ماه در نشست اعضای شورای شهرستان کرمان با استاندار اظهار کرد: تعامل خوبی بین فرمانداری و شورای شهرستان کرمان وجود دارد و برنامه های دولت را در شهرستان دنبال می کنیم.

وی با اشاره به اولویت بندی پروژه های شهرستان از جمله راه ها افزود: 16 اردیبهشت ماه کارگاه آموزشی در زمینه جذب سرمایه گذاری و استفاده از بخش خصوصی را در راستای برنامه ششم با حضور ائمه جمعه، روسای شورای شهرستان ها، شهرداران و بخشداران برگزار خواهیم کرد.

بابایی تصریح کرد: اولین همایش سرمایه گذاری شهرستان کرمان را بعد از ماه مبارک رمضان در قالب مثلث توسعه اقتصادی برگزار خواهیم کرد.

"زهرا ایرانمنش" رییس شورای شهرستان کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: اتباع بیگانه در شهرستان بحث امنیت و اشتغال را زیر سوال برده اند و در شورای شهرستان این مسئله را پیگیری می کنیم.

وی با اشارهبه اینکه اعضای شورای شهرستان ها همدلی خوبی دارند، بیان کرد: متولی امر در حوزه آسیب های اجتماعی مشخص نیست و به عنوان مثال متکدیان جمع آوری می شوند اما دوباره به خیابان ها برمی گردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: