• یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-285-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

همواره پاسدار ارزش‌ها و عزت انقلاب اسلامی بوده و خواهیم بود

استاندار کرمان با اشاره به اینکه همواره پاسدار ارزش ها و عزت انقلاب اسلامی بوده و خواهیم بود اظهار کرد: معتقدم پاسداری تنها یک واژه نظامی نیست، بلکه واژه‌ای عام است که بخشی از آن در جهاد اقتصادی و فرهنگی است و کیان جمهوری اسلامی پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی،مرزها، ایجاد اشتغال و ... است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" صبح امروز دوم اریبهشت ماه در دیدار با جانبازان شاغل استانداری کرمان ضمن تبریک میلاد حضرت ابوالفضل العباس (س) و روز پاسدار و ولادت امام سجاد (ع) و روز جانباز اظهار کرد: ای کاش رسانه ها، مطبوعات و اهالی قلم می توانستند رشادت، فداکاری ها و ایثارگری ها کسانی که برای این مرز و بوم جان خود را به خطر انداخته و فدا کردند، به نسل آینده خود به درستی منتقل کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید اهل قلم، تاریخ دفاع مقدس را صادقانه به نسل آینده و حاضر انتقال دهند تصریح کرد: جانبازان سرمایه های این کشور هستند و رسالت قلم در این است که رشادت این سرمایه‌ها را به کشور و نسل های آینده انتقال دهند.

رزم حسینی با اشاره به اینکه همواره پاسدار ارزش ها و عزت انقلاب اسلامی بوده و خواهیم بود اظهار کرد: معتقدم پاسداری تنها یک واژه نظامی نیست، بلکه واژه‌ای عام است که بخشی از آن در جهاد اقتصادی و فرهنگی است و کیان جمهوری اسلامی پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی،مرزها، ایجاد اشتغال و ... است.

وی با اشاره به نقش تعیین کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استقرار فراگیر جمهوری اسلامی در کشور در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن در حفاظت از مرز و بوم های کشور تصریح کرد: اقدامات سپاه به گونه ای است که امروز شاهد افزایش دامنه امنیت کشور نه تنها در مرزها بلکه فراتر از آن بوده و سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس افتخار استان کرمان، کشور و جهانیان است.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با تاکید بر اینکه باید به مردم امید داده و نگذاریم فضای ناامیدی در کشور رواج پیدا کند تصریح کرد: متاسفانه شاهد هستیم که امروز 40 میلیون نفر از جمعیت کشور در تلگرام مشغول به فعالیت هستند و این شبکه به وسیله ناامید کردن مردم تبدیل شده این در حالی است در هیچ کشوری چنین وضعیتی را شاهد نیستیم.

رزم حسینی با اشاره به حضور ایرانیان نخبه در سراسر دنیا و ظرفیت و هوش این افراد اظهار کرد: چرا با وجود چنین پیشینه و ظرفیت هایی، نتوانیم شبکه داخلی پیام رسان سروش را جهانی کنیم؟ و بخواهیم نگاهی به بیگانگان داشته باشیم.

استاندار کرمان در پایان با تاکید بر اینکه سامان دهی کشور در گروی ارتقای شاخص های اقتصادی - فرهنگی بوده و این مهم می تواند جایگاه کشور را در دنیا ارتقا دهد خاطر نشان کرد: در استان کرمان نیز ما چنین اهدافی را دنبال می کنیم هرچند که اعتقاد داریم تاکنون به 30 درصد اهداف خود رسیده و اگر شرایط فراهم بود می توانستیم 50 تا 70 درصد اهداف خود را در استان کرمان محقق کنیم.

براساس این گزارش، در این دیدار استاندار کرمان با اعطای لوح تقدیری از جانبازان شاغل در استانداری کرمان تقدیر بعمل آورد.

همچنین از سوی 8 نفر از فرزندان شهید استان کرمان لوح تقدیری به پاس زحمات علیرضا رزم حسینی در استانداری کرمان اعطا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: